2726

سلام 

دیشب خواب دیدم شوهرم با خواهرم دارن عروسی میکنن وچقدرررر هردو خوشحال بودند از طرفی مامان بابامم داشت از خوشی بال درمیاوردن و یجوری میخواستن منو قانع کنن .شوهرم چنان تالاری براش گرفته بود که نگو همونجا گفتم پدرسگ واسه من چرا همچین عروسی نگرفتی .خیلی بغض و کینه داشتم تو خواب بیدار شدم احساس میکردم قلبم داره به قفسه سینم فشار میاره که بیاد بیرون .خیییلی بد با صدایه گریه خودم بیدار شدم .توروخدا اگه کسی تعبیر خواب بلده بهم بگه .برا شوهرم با گریه زاری تعریف کردم کفاصط چنان لبخند ملیحی میزد عوضی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی باور کن خواب بود فقط😂

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

واااای تعجب میکنم ازت که چرا واس شوهرت تعریف کردی😱😱

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
هنوزم بهش فکر میکنم حالم بد میشه  

به شوهرت فحش میدی😂عزیزم نترس خواب بوده🙄😂به شوهرت بگم بهش فحش دادی؟ 😂🤨

مَرد اونِه که نَذاره تَرس از دست دادنِشو‌ داشتِه باشی!🐾✨☘

ازدواج‌توخواب‌پولدار‌شدنه

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
2706