2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول ازمایش بده ببین ویتامین دی بدنت چطوره.من ۵بهمن جواب ازمایشم میاد.میگن زیر ۳۰ دوهفته ای یا هفته ای ی بار.ولی بالای سی ماهی ی بار

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
2728

ویتامینd هفته ای یه باره ک.  زینک پلاسم یا هرروز یا یه روز در میان.  من الان دارم استفاده میکنم.  دکنرم بهم داد. وقتی دکتر داده بد نیست حتما

دوست دارم خداااااااا. ............  ای کاش میتونستیم به گذشته برگردیم   ای کاش بعضی وقتا بعضی کارارو انجام نمیدادیم.  زندگی سخت تر ازونی بود که فکرشو میکردم. اما بازم خدامو شکر میکنم. خدایی که هیچوقت تنهام نذاشت.  خدایی که یه دختر زیبا بهم هدیه داد تا بیشتر واسه سرپا موندن تلاش کنم و نذارم مشکلات منو از پا در بیارن.  شوهرمو دوست دارم ، اونم تقصیری نداشت ،بد زمین خورد  خدایاااااااا خودت هوامونو داشته باااااااش............  دوست دارم خدااااااااا

زینک رو میشه روزانه خورد 

دی اگه دوزش  پنجاه هزار باشه ماهی یکی 

اگه پنج هزار باشه هفته ای یکی 

اگه هزار باشه روزی یکی

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
اول ازمایش بده ببین ویتامین دی بدنت چطوره.من ۵بهمن جواب ازمایشم میاد.میگن زیر ۳۰ دوهفته ای یا هفته ا ...

قرص ویتامین D با دز 2000برام نوشت که هرروز بخورم فقط گفتم ببینم باعث تداخل دارویی نمیشه با زینک

خدایاشکرت که من اشرف مخلوقاتت هستم
قرص ویتامین D با دز 2000برام نوشت که هرروز بخورم فقط گفتم ببینم باعث تداخل دارویی نمیشه با زینک

خو این‌اره میشه هرروز.من ۵۰هزار گفتم .ن ویتامین‌دی رو عصرابخور و زینک رو بعد صحبونه😘

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...