2726

فقط عضو نی نی سایت شدم ببینم کسی تجربه ای داره.بخدا عاجز شدم 3هفتس تو بیداری ب هیچ عنوان سینه نمیگیره تا میاد سمت سینه جیغ میزنه.شیشه هم ک از اول نگرفت...یعنی تموم زندگیم این شده ب زور بخوابونم  تو خواب بخوام شیر بدم اونم تو خواب انقد ضعیف میمکه هی مجبورم گوششو بمالم دماغشو بگیرم ک دوباره از خواب میپره می‌فهمه میخام شیر بدم دوباره نمیخوره دوباره روز از نو روزی از نو...دکتر هم امپرازول داده ک اصلا اثر نکرده تا الان...کارم فقط گریه شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم همینجوری بود تا 9ماه فقط تو خواب شیر می‌خورد 

بعد سیر که می‌شد بلند میشد جیغ میکشید باز باید میخوابوندمش 

دیگه 9ماه که رد کرد بیدارم بود می‌خورد تا 2سالگی

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

عزیزم آلرژی داره 

حداقل دو الی سه هفته تمام پروتئین گاوی رو حذف کن و نخور این یعنی حذف گوشت گوساله و گاو شیر ماست دوغ پنیر کره ژله پاستیل تمام کیک ها و کلوچه ها و بیسکویت ها و هر چیزی که روش نوشته شده باشه شیر خشک یا کازیین مثلا بعضی سس ها 

دو سه هفته این کار رو بکن بعدددد اگر دیدی بچه طفلک چسبید به سینه ت ول نکرد منو دعا کن 

من تا چهار ماهگی با سرنگ به بچه م شیر دادم چون پزشکا میگفتن مشکل فقط از رفلاکسه 

بدون هیچ دارویی فقط با رژیم بچه م از چهار ماهگی که رژیم پروتیین گاویرفتم شیر خوردنش خوب شد میتونی به جای پنیر و ماست و... بازاری که گاوی هستن ، محصولات بز مصرف کنی مثلا پنیر تبریزی از شیر بز درست میشه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
عزیزم آلرژی داره  حداقل دو الی سه هفته تمام پروتئین گاوی رو حذف کن و نخور این یعنی حذف گوشت گو ...

تخم مرغ هم نمیشهه نه؟؟

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
2706