2726
عنوان

چرا من اینجوری میشم

200 بازدید | 12 پست

یهویی مقعدم تیر میکشه

بخصوص وقتی عصبانی باشم یا استرس داشته باشم

ببخشید بابت سوال مجبور شدم

خداوند سر را آفرید که روی گردن باشه نه توی زندگی خوصوصی دیگران  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عفونت داری احتمالا

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
2728

منم بعضی مواقع یهویی مقعدم تیر میکیشه واقعا خیلی اذیت میشم البته نه موقع خاصی مدتی یبار اینجوری میشم خیلی دردش اذیته

لطفا برای برآورده شدن آرزوم یک صلوات بفرستید🌷(حساب کاربری دست دو نفره)
منم بعضی مواقع یهویی مقعدم تیر میکیشه واقعا خیلی اذیت میشم البته نه موقع خاصی مدتی یبار اینجوری میشم ...

فهمیدی ب منم بگو

خداوند سر را آفرید که روی گردن باشه نه توی زندگی خوصوصی دیگران  

دکتر برو شاید دور از جونت بواسیر باشه....

انشالله که نباشه ولی حتما برو....

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
بواسیر که پدرم در اومدست

انشالله که نباشه.... وقتی عصبانی میشی میگیره احتمالا از گرفتگی رگ باشه... ولی دکتر رو حتما برو 

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
انشالله که نباشه.... وقتی عصبانی میشی میگیره احتمالا از گرفتگی رگ باشه... ولی دکتر رو حتما برو 

آهان راستی یه آجر رو تمیز کن بذار رویه بخاری یا شوفاژ گرم که شد بزار روش بشین چن بار اینکارو تویه روز انجام بده انشالله خوب میشی