2726
عنوان

دعا نویس

233 بازدید | 26 پست

سلام.امیدوارم که حال دلتون خوب باشه

من پارسال اولین کنکورم بود و به این فک میکردم که بخونم برم تهران و میخوندم تا ۸ اینکه ۸ ماه قبل از کنکور یه دعانویس رو دیدم و همینطوری ازش پرسیدم میتونم برم تهران

گف نه نمیتونی

گفتم چرا؟گف سرنوشت هرادمی نوشته شده و همون چیزیه که هست و قابل تغییر نیست

منم دیگ کلا ناامید شدم و نخوندم(من از بچگی ب این فک میکردم ک برم تهران و واقعا نمیتونم به شهر دیگه ای فکر کنم)

خلاصه امسال شد و خیلی خوب شروع کردم و نتیجه خوبیم داشت گفتم من میتونم سرنوشتمو تغییر بدم و سرنوشت هرشخصی تو دست خودشه

و خدا گفته هرکی ب اندازه زحماتش پاداش میگیره

من شروع کردم و خیلی خوب جلو رفتم

ولی اواسطش به این فک میکردم ک اگ نشه چی 

اگه قابل تغییر نباشه چی

و واقعا امید و انگیزم رو از دست میدم

بنظر شما سرنوشت رو نمیشه تغییر داد؟؟؟!

بنظرتوت دعانویسا راس میگن؟؟؟!

بنظر من فقط وفقط خدا راست میگه و هر کی خلافش حرفی بزنه صد در صد دروغه

نذار افکار منفی مانعت بشن... اینا نیروی بازدارنده هستن. حتما باهاشون مقابله کن... 

تلاش کن

برات آرزوی موفقیت میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظر من فقط وفقط خدا راست میگه و هر کی خلافش حرفی بزنه صد در صد دروغه  نذار افکار منفی مانعت ب ...

👌👌👌👌👌👌

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

همون دعا نویسی واست اینو گفته. حتما راست گفته دیگه...وگرنع واسه پول چندتا چرت و پرت میگفت واسه پول گرفتن

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2706