2737
2734
عنوان

به مرده ها حسودیم میشه

609 بازدید | 45 پست

هرصبح که چشمامو باز میکنم خیلی تو ذوقم میخوره که دوباره زندم😭😭😭من این دنیارو نمیخوام... هرچی زجر کشیدم بسمه. 27سالمه بچه ندارم ولی تموم موهام سفیده. از بس زجه کشیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز که خیلی جونید 

از خدا میخوام زندگیتون سرشار از آرامش و شادی بشه💙

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
2728

ناامید نباش بخاطر مشکلاتت به خدا توکل کن. تواین دنیای هیچ کس بی مشکل نیست. مرده های بدبختم حسودی ندارن اونام الان ارزوشونه یه دفه دیگه برگردن دنیا. 

خدایا مرا به حال خود رها نکن. 
2738

هم سن منی

...منم همیشه به اونایی که خودکشی میکنن غبطه میخورم..خوش به حالشون...دل و جرعت داشتن خودشونو راحت کردن

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
چرا اضراعیل نمیاد سراغ ما جوونا..چی داریم... دلمون به چی خوش باشه.از دار دنیا فقط و فقط یدونه پراید ...

عزیزم اینطوری نگید دنیا که به آخر نرسیده شاید زود زود تو شرایطی قرار بگیرید که کلی از اسن حرف الانتون پشیمون شید با جنگیدن و امیدواری و مثبت نگری میتونن به خیلی چیزا برسید💙

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

از دیشب که عضو این سایت شدم فهمیدم چقدر زندگی راحتی دارم و اینکه ازدواج کلی مسولیتو و از خود گذشتگی می خواد و به نتیجه رسیدم ازدواج نکنم خیلی بهتره 😐

عشق محدود به جنسیت نیست👉👈  🌈

من ۳۲هستم علاوه بر بچه خیلی وقت نیست جدا هم شدم هیچ کدوم ندارم تنهای تنهام ولی شکرخدا از نظر مالی مشکلی ندارم مستقلم و اصلا به مرگ فکر نمیکنم 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2706