2733
2739
عنوان

خواب اجنه

150 بازدید | 8 پست

من الان چند روزی خواب اذیت جن میبینم یهو تو خواب بسم الله میگم بیدار میشم 

به یه سید خانمی گفتم میگه تو خونت قرآن زیاد بخون خونت دعا اوردن باعث شدن پای جن ب خونت باز شه 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میگن جن ها بد جاهایی که کثیف باشه خونی باشه تعفنی باشه بیشترررفتو آمددمیکنن،همیشه سعی کن خونت تمیز باشه

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
میگن جن ها بد جاهایی که کثیف باشه خونی باشه تعفنی باشه بیشترررفتو آمددمیکنن،همیشه سعی کن خونت تمیز ب ...

همیشه تمیز خیلی وسواس دارم اتفاقا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن جن ها بد جاهایی که کثیف باشه خونی باشه تعفنی باشه بیشترررفتو آمددمیکنن،همیشه سعی کن خونت تمیز ب ...

همش تو خواب میندازنم بیرون ار خونه اذیتم میکنن 

صداهاشون مرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

ن جونم ایشون شما رو ترسونده وگرنه اگ جن تو خونت باشه ک باید درعالم واقعیت علائمش رو ببینی ن اینکه خواب ترسناک ببینی بگی اره پای جن ب خونم باز شده

من خودم همیشه ب پهلو میخوابم وقتی رو ب بالا میخوابم خواب جن یاکلا خواب وحشتناک میبینم حالا فقط من اینجوری نیستم بقیه اعضای خانواده هم اینجورین ولی نمیدونم درمورد همه ی ادما صدق میکنه این موضوع یا ن ولی اصلا نترس جن اگ باشه فقط توعالم بیداری سروصدامیکنه یااینکه....

یه سنگی هس میگفتن اگ انگشتر یاهرچی ازش داشته باشی شب خواب بدنمیبینی الان اسمشو یادم رفته تاشب میپرس ...

مرسی عشقم لطف میکنی😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738