2410
2553
عنوان

دیشب نامزدم ی...

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 52 پست

تو رو خدا سر چیزای الکی برای خودتون ناراحتی پیش نیارین یه روز به جایی میرسین که قهراتون عادی میشه و از همدیگه بدتون میاد منم همش با بچه بازیام نزدیک بود زندگیمو خراب کنم همش سر چیزای الکی قهر ،بحث دعوا ولی یه ان به خودم اومدم دارم سعی میکنم زندگیمو حفظ کنم از این فکرا نکن اگه بهت اعتماد نداشت که نمیگرفتت یه عمر میخواد باهات زندگی کنه بهت اعتماد نداشته باشه 

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اگر شما جای ایشون بودید شماره دوستتون رو کات نمیکردید؟ از بحث اعتماد هم که بگذریم فرستادن اسکرین شا ...

كاملا موافقم با نظرتون

خوشه‌ي پروين جان (استارتر عزيز) براي اينجور مسائل ناچيز اصلا اوقات خودتونو تلخ نكنيد.

2714
شاید رفیقش گفته شمارمو ب هیییچکسی نده حتی همسرت 

عزیزم امضاتو خوندم بچه نداری؟

میخوای من یه روش مطمئن برای باردار شدن بهت بگم

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
عزیزم امضاتو خوندم بچه نداری؟ میخوای من یه روش مطمئن برای باردار شدن بهت بگم

ن با اینکه ۱۰ ماهه اقدام کردم😭 حتی بیبی چک مثبت کاذب شد ولی باردار نبودم ، خسته شدم دیگه ، چ روشی انجام بدم؟

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
ن با اینکه ۱۰ ماهه اقدام کردم😭 حتی بیبی چک مثبت کاذب شد ولی باردار نبودم ، خسته شدم دیگه ، چ روشی ا ...

عزیزم این روش رو یه دکتر فوق تخصص گفته که به اذن خدا نود درصد ماه اول جواب میده ده درصد بقیه هم اگه‌ماه اول نشد انشاءلله ماه دوم حتما جواب میده

اول اینکه باید پریودات منظم باشه و دوم اینکه نباید عفونت داشته باشی،البته داشته باشی هم با رعایت بهداشت و بخور عنبر نسا و اینا رفع میشه

اون یه هفته ای که پریودی هفته ی استراحت رحم هست تو اون یه هفته رابطه که گناهه نباید داشته باشین ولی شوهرت هم نباید تو اون یه هفته ای که پریودی به هیچ روشی(خودارضایی ،رابطه ی دهانی و ....)

ارضا بشه ولی اگه تو خواب جنب شد عب نداره،فردای روزی که کاملا پاک شدی رابطه داشته باشین بعد از اتمام رابطه از شوهرت بخواه که پاهاتو بالا نگه داره جوری که با سن با زمین برخورد نداشته باشه و به هیچ عنوان دستشویی نرو چون بعد از ادرار  محیط الت اسیدی میشه و اسپرم از بین میره و چنددددد ساعت بعد رابطه برو حموم میتپنی مثلا شب بخوابی موقع اذان صبح بری غسل کنی و نماز و ....

و اینکه شوهرتم چند ساعت قبل رابطه نه دستشویی کنه و نه روغن زیتون و این جور چیزا به التش بزنه

بعد اون دیگه تا ده روز رابطه نداشته باشین چون با هر بار رابطه دهانه ی رحم باز میشه و اگه نطفه باشه دفع میشه  بعد بیبی چک بزن انشاءلله که مثبته😊تو اون یه هفته هم رحم پاکسازی میشه هم کمر مرد پر میشه

ن با اینکه ۱۰ ماهه اقدام کردم😭 حتی بیبی چک مثبت کاذب شد ولی باردار نبودم ، خسته شدم دیگه ، چ روشی ا ...

چند وقته ازدواج کردی؟

نا امید نشو منم چهار پنج ماهه تو اقدامم تازه این روشو فهمیدم منتظرم پریودم تموم شه امتحان کنم هر چی شد بهم خبر بده

2706