2733
2734
عنوان

آقایون ظاهر گرا

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 36 پست
چند سالته من هجده سالم بود این فکرهای مسخره رو میکردم بعدش خداروشکر خوب شدم و اعتماد به نفس پیدا کرد ...

والا من نوزده‌سالمه از این فکر ا نمیکنم

و کلا خودمو زشت و بدترکیب مثله میمون میدونم خوشگل اصللللا نمیدونم

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من که هفت ساله ازدواج کردم گاهی آرایش کردم و خیلی خوبم بعضی وقتا نکردم و شلخته طوری که خودم رو توی اینه میبینم فرار میکنم ولی کلا شوهرم هیچ واکنش خاصی نشون نمیده نه وقتی زیبام نه زشتم منم دیگه راحتم 😁

2731

نه جانم این افکار ماست که در یه سنی و در زمان پریودی ذهنیت و دیدگاه ما فرق می‌کنه تا روزای عادی که پریود نیستیم البته برای همه اینجوری نیست 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2738
نه جانم این افکار ماست که در یه سنی و در زمان پریودی ذهنیت و دیدگاه ما فرق می‌کنه تا روزای عادی که پ ...

نه واقعیه به غذا هورمون نوع آرایش کردن وهمه اینا بستگی داره

نه واقعیه به غذا هورمون نوع آرایش کردن وهمه اینا بستگی داره

خب شما یکبار آرایش تو بکن تیپ بزن برو بیرون موقع پریودی ببین دیدگاه دیگران و افکار خودت چجوریه

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2706