2733
2734
عنوان

آمپول پروژسترون در هفته ۵

343 بازدید | 6 پست

سلام دوستان

من در هفته ۵ بارداری هستم از دیشب به یکباره احساس درد در کمر و پهلو کردم که خوب شد و تا صبح زیر دلم درد میکرد

و خیلی خیلی کم خون در ترشحاتم دیدم

با دکترم مشورت کردم ۱ دونه آمپول پروژسترون زدم

تا اینکه شنبه برم پیش دکترم

به نظرتون به آمپول بیش تری نیازی 

ممکنه برای نینی مشکلی پیش بیاد 

چرا شیاف نگرفتی 

حالا امپولشم خوبه چند روز اثر داره 

نگران نباش عزیز

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سر دخترم میزدم آمپولش

از هفته ۵ تا یه ماه هرروز

شیاف هم از هفته ۴ تا ۱۵

استراحت کن نگران نباش؛ انشاالله چیزی نمیشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️