2733
2734
عنوان

شما بگید چکار کنم؟

456 بازدید | 66 پست

من چند وقتیه وضع مالی شوهرم خراب شده حقوقش خیلی کم شده و با این اوضاع اقتصادی نمیصرفه برامون 

مادرم هم وضعش خوب نیس و شوهرشم بیکاره و بقول خودش مریضه و  مرتب ازمون پول میگیره الان هم میگیره ولی خودمون با این تورم و گرونی باز هم آخر ماه  کم میاریم چند وقتیه که مادرم ی نفرو بم پیشنهاد داده ک هم سن پدرمه میگه باش ارتباط برقرار کن تا پول بمون بده  منم با یارو حرف زدم و قراره بیا اما من زن مقید به اخلاق و شرعیات هستم و نمیتونم این قضیه رو هضم کنم . تورو خدا برام دعا کنید .ی فرجی تو زندگیم بشه و سراغ این کار نرم خیلی خیلی برام سخته   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا خدا هرگز این کارو نکننننن😐😐😐😐😐😐🥶

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
2738
اره دیگه

نکنی اینکارو هااا اگه مادرت میخاد خودش بره دنبال اینکارا نه تو 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2706