2733
2734
عنوان

شوهر خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیانتش ثابت شد؟خدایا چرا ما خوبا گیر بدا میوفتیم .من دوستامو میبینم میگم کاش منم  مثل اونا بد ب ...

خودش اعتراف کرد داشت میمرد از عذاب وجدان ، من علتش این بود که شناختی از مردها نداشتم و از بس همه بهم میگفتن هر کی با تو ازدواج کنه خوشبخته فکر میکردم زندگی رو میسازم در صورتی که مشاورم گفت این حرف کاملا اشتباهه هر کس پرپرش فقط 50 درصد رابطه رو میتونه بسازه ، به هر حال میگن بدترین اشتباه انتخاب یه آدم اشتباه نیست بلکه موندن با یه آدم اشتباهه به امید اینکه خوب میشه

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم

خوب اون دوتا ماشین مال خودتونه دیگه میخوای بری جایی میتونی سوار شی بذی حتما که نباید به نامت باشه

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه
2738
خودش اعتراف کرد داشت میمرد از عذاب وجدان ، من علتش این بود که شناختی از مردها نداشتم و از بس همه بهم ...

دقیقا ادم بد با موندن و ساختن خوب نمیشه فقط تلف کردن عمر و جوانی و سلامتی هست

همسر منم قبل عقد با بعد عقد زمین تا اسمون فرق کرده اکثر اقایون نمیزان خانمها پیشرفت کنن درامد داشته ...

ار6 منم  همش حس میکنم قصدش اینه .منم اصلا زیر بار این چیز نمیتونم برم سخته

ار6 منم  همش حس میکنم قصدش اینه .منم اصلا زیر بار این چیز نمیتونم برم سخته

بگو حالا واسم ملشین نمیخری بزار خودم برم سرکار واسه خودم بخرم .اگر بچه نداری از الان میخت محکم بکوب .بچه بیاری مجبوری هر رفتاری میکنه بسازی .این زوره که خودش دو ماشین داره یکیش به شما نمیده یا واستون نمیخره .

بگو حالا واسم ملشین نمیخری بزار خودم برم سرکار واسه خودم بخرم .اگر بچه نداری از الان میخت محکم بکوب ...

دقیقا منم دنبال همین کار کردنه هستم ولی هر موقع بحثشو کردم دعوا بدی راه انداخته حقیقتا چشمم ترسیده حوصله ندارم