2737
2734
عنوان

با اتوبوس این مدت جایی رفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اون اوایل اونم تو اوجش مجبوری رفتم خداروشکر اتفاقی برام نیفتاد 

فقط قشنگ دو لایه ماسک بزن سعی کن هیچیم نخوری تو اتوبوس موقع نشستم همون دسته و .. صندلیم ضد عفونی کن 

صندلی تکی هم بگیر 

2728
اخه 5،6 ساعت راهه

مشکلی نداره ک

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2738

آره خودم که نه چون باردارم ولی خانوادم چندبار رفت‌وآمد داشتن با اتوبوس به شهر ما اون موقع که منع تردد بود، صندلی تکی بگیر ردیفای اول ماسک و شیلدم بزن تا رسیدن به مقصدم چیزی نخور دست به صورتت نزن

شلوغ بود اتوبوس‌؟ 

آره پر بود ،پنجره رو یکم باز بزار کنار پنجره بشین ماسک هم بر ندار دور و اطراف ات هم الکل بزن

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

رل من چند روز پیش رفت اصفهان گفت خیلی خلوت بود اتوبوس کنارت هم کسی نیست با فاصله میدن 😕اگه میتونی ساعتی بلیط بگیر که خلوت باشه مثلا آخر شب یا صبح زود 

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست :)