2726

ما ی بار گرفتیم کرونا

اما چن وقتیه بوی عرقمون وقتی دستشویی مسری 

کلا این بو رو حس میکنیم

و بوی مثلا پیاز ک تنده با این بو حس مسکنیم

ی بوی بد

این یعنی کروناست دوباره؟

شوهرمم هی سرفه میکرد

میگفتیم بخاطر الودگی هواس

اره کروناست

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدم از عوارض همون کرونا قبلیست که گرفتین

منم کرونا گرفته بودم بویاییمو لز دست دادم بعد یه مدت همینجوری بوها رو بوی پیاز تند میفهمیدم

الانم بوی تخم مرغ و خیار و برنج پخته و مرغ حالمو بد میکنه

ولی کم کم داره درست میشه

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2728

والا من فقط شنیدم یکی از علاعمش حس بوی لجنه  ، عزیزم نگران نباش انشالا خفیفه اگرم باشه و هزار بار راحتتراز دفعه قبل رفعش کنید

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم