2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من پزشکیم

ببین ۴ ۵ ماه مونده تا کنکور خرداد که هیچی میگیم ۴ ماه من صفرم هیچی نخوندم نه دوازدهم نه کنکور الان نمیدونم از کجا شروع کنم چی بخونم چقد بخونم چیکار کنم

تاپیک های مفید تگم کنید لطفا💛🌱

اول از همه از اين سايت برو بيرون گوشيتم پرت كن يه طرف ديگه

بايد خوب بخوني

هيچ درسي رو حذف نكن چون ترازت مياد پايين 

اما مثلا رياضي ٤٠بزني كافيه ولي زيست رو بايد بالا بزني يعني كلا ضريب دار بخون و از همه مهم تر عين كنكور صبح پاشو هر روز يكي از كنكورهاي سال قبل رو بده عين سر جلسه بعد هم صحيح كن و رفع اشكال

تو مثل بوي نم خاك بعد باروني♥️
ببین ۴ ۵ ماه مونده تا کنکور خرداد که هیچی میگیم ۴ ماه من صفرم هیچی نخوندم نه دوازدهم نه کنکور الان ن ...

اول از همه با توجه به بودجه بندی درسا یه سری فصلای مهم رو انتخاب کن و اول اونا رو قشنگ و دقیق تا عید بخون و تستشو کار کن 

اول از همه از اين سايت برو بيرون گوشيتم پرت كن يه طرف ديگه بايد خوب بخوني هيچ درسي رو حذف نكن چون ...

من سوالم اینکه الان چجوری برنامه ریزی کنم روزی چند تا درس بخونم چند ساعت تو ۴ ماه میشه مگه سه پایه رو خوند؟

لطفا منطقی جواب بدین نه امیدوارانه

تاپیک های مفید تگم کنید لطفا💛🌱
ببین ۴ ۵ ماه مونده تا کنکور خرداد که هیچی میگیم ۴ ماه من صفرم هیچی نخوندم نه دوازدهم نه کنکور الان ن ...

فکر کنم اگه میخوای رشته ی خوب در حد پیرا هم بیاری باید سال بعد کنکور بدی چون خوندن برای کنکور یه روزایی خستگی داره یه روزایی جمع بندی داره همش نمیشه نان استاپ بخونی از طرفی باید ازمون های سنجش رو شرکت کنی که خیلی مهمه وسطای فروردینه فکر میکنم باید تموم کرده باشی که بتونی اون ازمونارو بدی 

جوانه میزنم به روی زخم برتنم/فقط به حکم بودنم که من زنم،زنم،زنم🍃🍃🍃
2706