2733
2734
عنوان

جوگیر شدم نذر بزرگ کردم حالا چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 63 پست

سلام

ببین اول یه نکته همه ما باید سعی کنیم از نذری که نمیتونیم ابا کنیم چون خدای نکرده باعث وهن میشه

چون صیغه نذر را نگفتی، اجبازی نیست اجرا کنی ولی من پیشنهادم اینه تا جایی که میتونی انجام بده

منم یه ختم قران باید بخونم چون بچه دارم وقت نمیکنم وقتی زمان تعیین نکردی پس هرروز چندصفحه بخون با ارامش نه صرفا رو خوانی کنی بذار یکسال طول بکشه مهم شروع کردنه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظر کردی باید به جا بیاریش بعدا اگه باز یه مشکلی برات پیش اومد دیگه نمیتونی به خدا رو بندازی

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2728

اگه صیغه ی نذر رو نخوندی به گردنت نیست

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)

من از یخانم جلسه ای پرسیدم گفت نذر کردن ی چیزی هست ک قبل نذر کردن باید بگی اگه اون و گفته باشی بهت واجب هست اگر نخونده باشی نذر ب گردنت نیس و دین حساب نمیشه حالا یادم نیس چی باید بگی ک نذر واجب باشه دادانش زنگ بزن از دفتر مرجع تقلید بپرس 

2738
تا چشم به هم بزاری یک سال تموم شده. روزی یک جزء بخون. راحته.

اگه روزی یه جز بخونه که یه ماهه تمومه

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)

حالا که به خواستت رسیدی نامریه بزنی زیرش لازم نیست سریع تموم کنی مهم اینه که بیخیالش تشی روزی که کارداری یه سوره بخون روزایی که بیکاری زیاد بخون مهم اینه که زیر قولت نزنی

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
میگن اگه پدرت بگه نذرت باطله باطل میشه. منم شنیدم نریزید سرم

😅😅منم اما پرسیدم گفتن درست نیست .نذر قول بین ما و خداست باید ادا بشه.من خودم تو ی گروه مذهبی دادم ی خانم مومن خوند .بهرحال سخته کلمات باید صیح ادا بشه و لب خونی و چشم خونی ختم قران درست نیست بتید کلمات واضح و شنیده بشن

2706