2726
عنوان

اونایی که مجبوری و بدون عشق با شوهرشون زندگی میکنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 10000 بازدید | 139 پست
خسته شدم از بخشیدن آخه تا کجا ببخششم یه روز در میون دعوا بخدا اصلا انگار نه انگار ۵ سال دوست بودیم ی ...

وقتی خیلی کوتاه بیای ترس از دست دادنت رو نداره دور برمی‌داره. اینو شوهرم خودش بهم گفت

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
دقیقا عین من. بعدم بهم گفتن به درک که مرد به جهنم توهین کردن ، گفتن ریدیم دهن خودتونو بچتون   ...

آفرین این حرفتو قبول دارم حتی اگر دوتایی خوب باشیم دیگران باعث اختلافمون میشن اصلا یه اتفاقاتی میوفته همش باعث دعوا و دلخوری میشه

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا عین من. بعدم بهم گفتن به درک که مرد به جهنم توهین کردن ، گفتن ریدیم دهن خودتونو بچتون   ...

وای چقدر بیشعورن جوابشون رو میدادی

من بچمو سقط کردم ولی این حرفارم بهم نزدن

خدا نکنه دلم خونه خواهر شبی نیس از غصه ی بچم گریه نکنم زندگیمو سیاه کردن دیگم باردار نمیشم موندم ...

شوهرت باهات خوبه؟ 

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
2728
به نظر منم به مرور وقتی یه طرف عاشق نباشه اون یکی هم حسش از بین میره چپن تظاهرم خیلی سخته

به خودکشی فکر میکنم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
کی دیگه وقتی پیر شدم دلم میخواد سرش به سنگ بخوره زندگی مثه قبل بشه یا زودتر بمیرم دیگه تحمل ندارم وا ...

من همینطور عزیزم کاش میشد آدم از اول شروع کنه

بنظرم اونایی که ازدواجشون سنتی بوده این حسو دارن

چرا همچین نظری داری؟

خودم كمتر ازتو نفس میكشم كه سهم ِ هواموببخشم به تو،تو حرف زیادی داری با خدابگو تا خدامو ببخشم به تو
خدا نکنه دلم خونه خواهر شبی نیس از غصه ی بچم گریه نکنم زندگیمو سیاه کردن دیگم باردار نمیشم موندم ...

منم همش غصه بچمو میخورم منم از دستشون فرار کردم جالب میدونی چیه شوهرم توقع داره هنوزم باهاشون رفت و آمد کنم

2706