2737
2734
عنوان

اونایی که مجبوری و بدون عشق با شوهرشون زندگی میکنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 10040 بازدید | 139 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این رسم مال کجاس؟ خیلی ظالمانس خیلی رسما و عرفا خیلیا رو بدبخت کرده و خوشبختیشونو سوزونده از این م ...

بچه یاسوج بود. بمیرم واسش. باورت میشه اینقدر دوستش داشتم حتی ی جورایی خواستگاریش هم رفتم. اما نشد دنیا نذاشت

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
2731
منم که با عشق ازدواج کردم و دوتایی باهم مشکل نداریم خانوادش انقدر دارن جفتمونو زجر میدن که شب و روزم ...

منم باعث شدن بچم تو ۳ ماهگی سقط شه خیر نبینن

برای سلامتیم صلوات بفرستین به دعاهاتون نیاز دارم😢
عزیزم ازدواجا تو ایران همشون سنتی هستن مث خارج نیس ک دوماه باهم بمونن اگه خوششون  اومد باهاشون ...

ازدواجهای ایران همه سنتین؟!

تو شهرهای کوجیک شاید ...

دور و بر من همه اول دوست میشن بعد ازدواج میکنن  

چرا باهامون اینکارو میکنن....خدا نگذره ازشون.به شوهرم گفتم یه روز فرار میکنم از دستت.......اونم انگا ...

به نظر منم به مرور وقتی یه طرف عاشق نباشه اون یکی هم حسش از بین میره چپن تظاهرم خیلی سخته

دیگه از ازدواجتون به بعد از هم خبر ندارید؟ نمی دونی زندگیش چطوره ؟

تو اینستا پیجش رو دیدم. اون وقتا که با من بود هیچی نداشت. الان کارمند شرکت نفته خونه ماشین خارجی پول همه چیز داره اما بدبخته. دوتا هم بچه داره. خواهرش تو فالووراش بود بهش پیام دادم گفت داداشم رو بدبخت کردیم. هیچ کس خندشو نمیبینه شده مث مرده. می‌گفت تو ببخشش تا آروم بشه زندگیش. پشیمون بودن اما دیگه دیره

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
2738
من همیشه میگم ،میگم من که کاری از دستم بر نمیاد زورم به تو که اینقد خودخواهی نمی‌رسه که حداقل اینو م ...

اصلا شک نکن که میده زمین گرده

اصلا شک نکن که میده زمین گرده

کی دیگه وقتی پیر شدم دلم میخواد سرش به سنگ بخوره زندگی مثه قبل بشه یا زودتر بمیرم دیگه تحمل ندارم واقعا

کاش یه روز چشمامو باز کنم ببینم همونو که آرزو میکردم جلو چشمامه.آرامش آرامش آرامش ....
دقیقا عین من. بعدم بهم گفتن به درک که مرد به جهنم توهین کردن ، گفتن ریدیم دهن خودتونو بچتون   ...

بمیرم الهی😩

نمیشه ببخشی شوهرتو؟  اینجوری هم فکرت راحتتره هم دوستش داری هم زندگیت شیرینتره

خسته شدم از بخشیدن آخه تا کجا ببخششم یه روز در میون دعوا بخدا اصلا انگار نه انگار ۵ سال دوست بودیم یه جوری رفتار میکنه که منو نمیشناسه اوایل خیلی میبخشیدم کوتاه میومدم الان دیگه نه

2706