2737
2734

یک مدت توی کما بوده الان به شدت عصبیه نمیتونن بگن بالای چشت ابرو هرکاری دلش بخواد میکنه رفیق بچه بازی مشروب هرچی که فکرکنین یک مدت خودزنی شدید داشته الان زدگلدان هاشون شکست به حدی که پدرشوهرم‌میگه الهی خداورش داره شماراهکاری دارین یک مدت داروی اعصاب میخورده بدترمیشده خودزنی هابه خاطرداروی اعصاب بوده یک مدت هم توی ۱۵سالگی یکی کاری میکنه به هرنحوی که شده بره زندان کل مشکلات زندگیش ازاون موقع شروع شد الان ۲۶سالشه

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

بره پیش روانشناس

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید تحت درمان باشه 

روانپزشک

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2738
باید تحت درمان باشه  روانپزشک

میگن بردن بدترشده واینکه اسم روانشناس بیاد هیچی دیگه 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
میگن بردن بدترشده واینکه اسم روانشناس بیاد هیچی دیگه 

یه دکتر دیگه 

تنها راه حله

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
چند وقته از کما در اومده؟ داداش منم وقتی از کما در اومد خیلی عصبی و پرخاش گر شد.الان بهتره.ولی هنوز ...

خیلی وقته دراثر متادون به کمارفته فکرکنم حدود شیش هفت سالی بشع

2706