2733
2734
😅😅😅😅 واقعا نتونستی دکتر رو بپیچونی آمپول نده 😐😐👊🏻 من‌ که‌ دکترم رو یه بار پیچوندم یه چند ت ...

خوب تا حالا هم نزدم شاید ببینم درد نداره دیگه نزنم ولی ایندفعه رو چی😰😂

❤️❤️❤️مامانا عشقن🥳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😅😅😅😅 واقعا نتونستی دکتر رو بپیچونی آمپول نده 😐😐👊🏻 من‌ که‌ دکترم رو یه بار پیچوندم یه چند ت ...

وایییی وقتی دکتر رو پیچوندم مامانم دعوام کرد گفت چرا پیوندی نمی گی خطرناکه بدجوررر 😅😅😅

خب برای سلامتی خودته دیگه به نظرم بزن اش همه از آمپول می ترسن ولی به روی خودشون نمیارن😅😅😅

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2731
عه جذی میشه به بیمارستان بگم بزنه برام یا خودم بخرم ؟

بیمارستان که خودشون یکم میزنن توش،محض احتیاط خودت بخر لازم نیس بهشون بگی قبل تزریق یکم بزن به جایی که قراره آمپولو بزنن

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
بچه دختر خالم پنج سالشه تا دکترش آمپول نده از مطب نمیاد بیرون😐

😅😅😅😅

اون دیگه نوبررره😐😐😐🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
بیمارستان که خودشون یکم میزنن توش،محض احتیاط خودت بخر لازم نیس بهشون بگی قبل تزریق یکم بزن به جایی ک ...

از کجا بدونم به کدوم قسمت دقیقا میزنن 😂

❤️❤️❤️مامانا عشقن🥳
2738
😅😅😅😅 اون دیگه نوبررره😐😐😐🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂😂😂

والا بخدا🥺اونوقت من تادکتر اسم آمپول میاره تموم تنم یخ میشه🤭آخرشم تو بیمارستان آمپول نمیزنم 

🖤🌟
از کجا بدونم به کدوم قسمت دقیقا میزنن 😂

خوب شما دراز میکشی دیگه،به سمتی که اسپری کردی دراز بکش تا بزنه از طرفی میتونی خودت بگی هر سمتی که میخوای اگه چیزی گفت( که نمیگه)بگو دیروز از اون سمت زدن 

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
خوب تا حالا هم نزدم شاید ببینم درد نداره دیگه نزنم ولی ایندفعه رو چی😰😂

ایندفعه رو باید بزنی اتفاقا دفعه های بعد هم باید بزنی هر وقت دکتر داد مجبوری بزنی 🤕🤕🤕🤕🤕

والا اگه دست خودمون بود که هیچکی آمپول نمی زد چون همه از آمپول می ترسن😂😂😂

والا🤕😂😂

2706