2737
2734
عنوان

درد شدید دارم

92 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها لثه ها و زبان و کل دهانم اف زده خوبم نمیشه سه چهار روزه دارم درمانش میکنم اما فرقی نکرده ....از وقتی مریض شدم فرداش کل دهنم پر اف شد خیلی دردناکه گلومم که اصلا نگم انقدر درد میکنه زیر گلوم سفت شده .....توروخدا بگید چکار کنم 

چرا دکتر نمیری

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رفتم هیچ کاری نکرد حتی لثه هامم ندید .....فقط دوتا قرص برای گلوم نوشت که اونم خیلی عوارض داره

وا چ دکتری!

دندون پزشک بوده؟.

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738
[QUOTE=173732405]سخت مریض شدم نمیدونم کروناست یا نه ....برای کرونا که بد نیست؟[/QUOTE نمیدونم عزیزم ...

نه ازمایش دادم گفت مشکوکه برای خبر قطعی باید برم جای مخصوص ...میترسم نداشته باشم برم اونجا بگیرم

رب انار خیلی خوبه برای افت دهان ،تلف هم خوبه همونه که تو روستا درست میکنن با دوغ اولش میسوزه ولی خیلی زود خوب میشه

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
2706