2726
عنوان

ی روزی شوهرم بهم گفت دوستت ندارم ...

944 بازدید | 44 پست

اختلافاتی بین اونو پدرم بود ک هر دو مقصر بودن 

حالا نمیگم چیا

ی شب سر ی موضوع الکی دعوامون شد من فکر کردم خوب من مقصرم ک واقعا هم بودم و پیش قدم شدم برا اشتی ولی یهویی بی مقدمه برگشت گفت بیا حرفایی ک رودلمونه بهم دیگه بزنیم 

من دیگه مث قدیما دوستت ندارم و بحث پدرمو پیش کشید و گفت با اینکارا باعث شد دیگه دوستت نداشته باشم 

ادم پرخاشگریم 

ولی ی لحظه انگار کپ کردم نتونستم حتی جواب بدم بهش مث همیشه دعوا کنم بدو بیراه بگم ... یکم دراز کشیدم دیدم گریم میاد و بهتره جلوش گریه نکنم گفتم اینجا گرمه من میرم اون یکی اتاق بخوابم ...

ی عالم دعوا کردیم هم دیگه رو زدیم فحش دادیم ولی هیچکدوم ب اتدازه ی اون غصه نداره برام ... اون روز گذشت ده هزار دفه ی بعدش هم گفت دوستت دارم معدرت میخام اگه اذیتت کردم تو زندگی ولی یادم نمیره 

الان چند روزه مدام فکر اونروزم بدون اینکه هیچ اتفاق خاصی بیوفته دعوا یا بحثی بکنیم ... افسرده ام هی فک میکنم چیکار کنم حالم خوب شه ...گفتم شاید با گفتن یا نوشتن این موضوع یکم خالی شم کاش مث همیشه بدو بیراه بهش میگفتم کاش کتک میخوردم ولی اونجوری از درون نمیشکستم ...

من درکت میکنم خیلی سخته

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خیلی بده...  بدترین چیزه شوهرت بت بگه دوست ندارم.. حالا شاید عصبی بوده ی چیزی گفته.  امیدوارم خدا دلتو آروم کنه‌...

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
2728

😔😔😔منم این چیزا خیلی سخت ازسرم درمیاد،من عصبیم،یبار شوهرم تو دعوا بهم گفت روانی،همیشه یادم میفته گریه میکنم که چرا مشکلمو زد تو سرم،من که روزی هزاربار میگم برو یه زن آروم بگیر؟!

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

اووو منم کلی تو دعوا به شوهرم اینارو گفتم ولی همش الکی بود و واسه حرص ولی دوسش دارم

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )

نمیخام ناراحتت کنم ولی آدم ها توی عصبانیت حرفهای توی دلشون رو میزنن 

منم عمیقا شوهرمو دوست ندارم و چند بار توی بحث بهش گفتم . ولی بعدا که اروم شدم الکی گفتم که اون موقع فقط از روی عصبانیت گفتم . 

حالا شایدم شوهرت حرص کرده اون لحظه و این حرف رو زده

ب خوبیاش فک کن اون عصبی بوده حرفی زده ازت عذرخواهیم کرده 

افسرده ای درکت میکنم 

من اگ باشوهرم وقت بگذرونم حالم خوب میشه دلخور نباش توروخدا 

پاشو بهش بگو برین کافی شاپ یه قهوه و کیک بخورین بیایین 

اگ تیومد خودت خونه کیک و قهوه بزار بخورین بغلش کن بزار خودت اروم شی باور کن دوستت داره

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
بابا مردا خنگن باور کن این حرف اصلن یادش نیست

دقیقا...شوهره منم اوله ازدواجمون جلو جادی و برادرشوهرم گفت که فرض کنین من برم فلانی رو بغل کنم باباش چه حالی میشه😖

دختر داییش رو میگفت که قبلا خاستگاریش رو کرده بود 

منو میگی موندم اصلا..‌ولی الان بعده ۸ سال یبار یاداوریش کردم و گفت بخدا یادم نمیاد و اینا...و واقعا هم یادش نبود...منم فراموشش کردم....مروره اون حرفا فقط خودمو آزار میده و گفتنش هم باعثه دلخوری و ناراحتی بینه منو شوهرم میشه..پس چرا بگم 

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤

ببخشش عزیزم فراموش کن دیگه بهش فکر نکن چون اینطوری خودتو داری از بین میبری بعضی موقع ها مردا خنگ میشن بیخیال بهش فکر نکن باور میکنی من بیست ساله با شوهرم زندگی میکنم یه بار بهم نگفته دوستت دارم اولا هی بهش میگفتم میگفت از رفتارم باید بفهمی من به زبون نمیارم رفتارشم هیچی رو نشون نمیداد الانم برام مهم نیست

2706