2733
2734
عنوان

حرف زدن با همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 4956 بازدید | 72 پست
خب واقعا سخته منم شوهرم کم حرفه عصاب آدم رو میریزه بهم  بعضی وقتا دوست دارم خفش کنم😊😊😊😊

خب راجع به چی صحبت کنم میشه راهنماییم کنی؟ من کم حرف نیستم بعضی وقتا نمی دونم چی بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در مرحله اول یه سریال و باهم شروع کنید به دیدن یا فیلم ببینید ولی سریال عالیه .انقدر حرف میزنید راجع بهش. بعد اینکه براش جوک بفرست شب که دیدیش بگو کلیپ و دیدی باحال بود؟ اینجوری باهم دوست میشید

2731

انگار منو توصیف کردی😃منم اوایل دقیییقا به همین دلایل کم حرف بودم ولی الان بهتر شدم و شوهرمم دیگه مثل اون موقع ها عصبی نمیشه 

فکر کنم به مرور بهتر بشه ان شاء الله 

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک خدایا ما را پاکیزه بپذیر🙏

ببین احتمالا شوهرت برون گراست و دوس داره با هم در تعامل باشین

برا قشنگ شدن زندگی،تو هم اونو درک کن

از مسایل روزمره حرف بزن

امروز سرد بود 

برات .فلان غذا رو پختم

امروز اوضاع بود؟

چه خبرا؟

بعد اون یه چی گفت ،تو در مورد حرفش سؤال بپرس،البته نه طوریکه حالت فضولی و .. باشه فقط قراره بهش نشون بدی حرفاشو گوش کردی و بازم مشتاقی

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
2738
نه دارم میگم اگه صحبت میکنین و مکثی پیش میاد که چیز عجیبی نیست

آره حرف می زنم ولی اون کم راجع به خودش حرف می زنم و منم دیگه نمی دونم چی بگم من خیلی حرف زدم ولی تموم میشه حرفام

خب راجع به چی صحبت کنم میشه راهنماییم کنی؟ من کم حرف نیستم بعضی وقتا نمی دونم چی بگم 

هر موقع بهت گفت بهش بگو تو شروع کن یا بگو در مورد چی صحبت کنیم نامزدت دیگه زیادی گیر میده 

حرف نزدن برا کسی میگن که مثلا کلی اتفاق افتاده ولی هیچیش رو نمیگه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

شوهر منم خیلی اروم بود اصلا" حرف نمیزد. مثلا" این نامزدها رو میدیدم روزی چند بار هر بار دو ساعت تلفنی حرف میزدن. و ۴-۵ سالت هم با هم بودن ، شوهرم روزی یه بار زنگ میزد. بعد یه ربع میگفت من برم دیگه 🤨 تازه دو شهر مختلف بودیم. همدیگه رو زیاد نمیدیدیم. بعد عروسی هم یه بار داشتم براش تعریف میکردم یه دفعه کنترل رو گرفت دستش تلویزیون رو زیاد کرد 😬 بعضی وقتا هم میگفت نفس بکش انقد پشت هم حرف نزن 🙃

کم کم من مختصرتر کردم حرف زدنمو و شوهرم حرف میزد با اشتیاق گوش میدادم الان بعد ۱۲ سال ایشونم کلی حرف میزنه و تعریف میکنه. رفته بود سفر هر روز زنگ میزد دو ساعت چرت و پرت میگفتیم. تقریبا" مثه هم شدیم. ببین برای شروع حرفایی که دوست داره بزن. یکم از قد و بالاش تعریف کن. از دستپخت مامانش تعریف کن هر از گاهی. یا موضوعاتی که میدونی دوست داره تا یختون باز شه. موضوعاتی که فک میکنی میتونه بد برداشت کنه نگو فعلا". شاید فکر میکنه تو ازش ناراحتی که باهاش حرف نمیزنی واسه همین تو هر حرف تو دنبال دلیل ناراحتیت میگرده واسه همین جبهه میگیره. 

2706