2733
2734
عنوان

حرف زدن با همسر

4945 بازدید | 72 پست

بچه ها من یه سال نیست هنوز عقد کردم. کلا آرومم و اگه مشکلی پیش بیاد تو خودم می ریزم. از اول همینطوری بودم. چه وقته شوهرم بهم میگه خیلی کم حرفی تو باید همش حرف بزنی باهام و این خیلی اذیتم می کنه. البته وقتی که استرس دارم و فکرم درگیره این حالت بیشتر هم میشه. و خب اینم هست که وقتی باهاش صحبت می کنم اگه باب میلش نباشه جبهه می گیره و کلا از حرف زدن پشیمون میشم. حالا شما بهم راهنمایی میدین؟ این که چطوری با همسرتون صحبت می کنین و راجع به چیا صحبت کنم و چطور صحبت کنم که این حالت لجبازی و جبهه گرفتن رو نداشته باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همین جوری ام چند ماهه اومدیم خونمون شوهرم تهدیدم کرده به جدایی ...هه... خدا لعنتش کنه که منو درک ...

وا ، سر حرف نزدن؟

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
2738
منم همین جوری ام چند ماهه اومدیم خونمون شوهرم تهدیدم کرده به جدایی ...هه... خدا لعنتش کنه که منو درک ...

خب واقعا سخته منم شوهرم کم حرفه عصاب آدم رو میریزه بهم 

بعضی وقتا دوست دارم خفش کنم😊😊😊😊

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
یعنی چی که حرف نمیزنین  ینی مثلا کنار هم نشستین و هیییچی نمیگین؟

نهههه حرف می زنیم ولی مثلا تو ماشین میشه که چند دقیقه ساکت میشیم و خب حرفی ندارم میگه چرا حرف نمی زنی. در صورتی که قبلش داشتم صحبت می کردم

2706