2726
من کلا برجی 70 میگیرم که اونم دوتاچیزکوچک میگیرم وتمام😑😞

چرا انقدر کم

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتر از هیچی دیگه

نه دیگه باید زبونشو چرب و‌نرم کنه😂زن حتما باید برا خودش پس انداز داشته باشه حتمااااااا

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2728
موافقم😉😉

من خودم جمع میکنم میرم میدم طلا

من ماهی 200 میده نداره بنده خدا. همونم که داره میده. ازونجا که خونه داریم و هیچ. و اگه بخوام ماهی200 مثلا پس انداز کنم برا ماشین تا آخر عمرم باید ارزو کوچولوهام به دلم بمونه. پس من 1 انباردار نیستم تو این دنیا که از ارزوهای خودم بزنم حتی کوچیکاش.بزرگاشو که نمیشه. چیز میزای کوچولو میخرم صفا میکنم طوری که اونا که ماهانه درامداشون خیلی بالاست میگن تو پولداری ما نداریم خوبه که تو این گرونی ژله میخری. در این حد چشم تنگن این دنیا دارها

من خودم شاغلم اما کلا مدیریت مالی با شوهرمه کل حقوقمو میدم بهش خودش خرج میکنه پس انداز میکنه همه کار میکنه هر چی هم بخوام میخره گاهی وقتا هم یکی دوتومن میریزه به حسابم میگه هرر چی میخوای اشغال پاشغال برا خودت بخر...

اما اگه قرار باشه خرج خونه یا حتی خرج شخصی خودم با خودم باشه کم میارم ... همون میدم خودش مدیریت میکنه یه چیزی هم بخوام نتونه بخره میگه صبر کن جمع کنم بعدش منم چون قبولش دارم حرفی نمیزنم..

دخترم تمام زندگی من
من کلا برجی 70 میگیرم که اونم دوتاچیزکوچک میگیرم وتمام😑😞

از امروزت لذت ببر انشاالله که عمر به کمال و تمام کنی اما آدم معلوم نیست چقدر زندس همون 70 رو 1چیز کوچیکم شده بخر تو این گرونیاو لااقل چند ساعت خوش باش از خریدت

من خودم شاغلم اما کلا مدیریت مالی با شوهرمه کل حقوقمو میدم بهش خودش خرج میکنه پس انداز میکنه همه کار ...

خخخخ چه دست و دلباز پول خودتو میده به خودت  برو اشغال اشغال بخر🤣🤣🤣

عزیزم چرا پولتو میدی شوهرت اون مرده وظیفشه خرجی تو رو بده یهو بگو زن گرفتم دیگه شوهر نکردم 

چقدر میده شوهرت 

ببین ماهی دو سه میلیون قسط قرعه کشی میدیم که وقتی اینا در بیان به شوهرم نمیدمش، میدمشون طلا برا دخترم

بعد قرار شده روزی شصت هفتاد بهم بده برا نون و میوه فقط(چون میدونه جمع میکنم انقدر میده یا اینکه روزی صد)بعد از سرکارم که میخواد بیاد میگم حال ندارم برم بیرون دوکیلو میوه و چندتا نون. بگیز سر راه

بعد اینکه پولامو همش میدم طلا که انشالا اگه زیاد شد یه باغ بخریم اگرم نشد میذارمش برا بچه

خرج زندگیمون هم اینجوریه که اول ماه میریم فروشگاه و همه جی میخریم که دیگه جز شیر و میوه و نون چیزی نمیخواییم، بعد دیگه بقیه پولو از شوهرم میگیرم و دوماه که گذشت مثلا میدم یه تیکه طلا یا اینکه میذارمش بانک سود میاد

2706