2726
عنوان

با طلسم قوی و بخت بستگی سخت چه باید کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 66 پست
ببینید دیروز توی تاپیکم یکی چیزهای عجیبی گفت ترسیدم

حرزامام جواد رو بخری بهبازوی راستت ببندی باطل میکنه 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
نه مال عمم هست😆 تاپیک قبلیم هست خلاصش این بود گفت یک فامیل داشته تحقیق میکرده روی طلسم و دیده بعضی ...

نه بابا اینو بدون هیچ قدرتی بالاترازقدرت خدانیست کارایی که گفتم بکن نتیجشومیبینی ان شاء الله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره قبول دارم ولی جدی میگم عزیزم جادو و طلسم وجود نداره اولا که مطمئنم سنی نداری دوما به نظرم رهاش ک ...

طلسم وجادوتواحادیث اومده تاییدشده چطورمیگی نیست توقرانم اومده

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
طلسم وجادوتواحادیث اومده تاییدشده چطورمیگی نیست توقرانم اومده

اون قدیم بود نه الان که همه به فکر خودشونن و وقت سر خاروندن ندارن کسی بیکاره بره دختر کس دیگه رو طلسم کنه تا ازدواج نکنه اینا همش دروغه

2728
اون قدیم بود نه الان که همه به فکر خودشونن و وقت سر خاروندن ندارن کسی بیکاره بره دختر کس دیگه رو طلس ...

نمیدونم دیگه ولی خوب نشونه هاش هست برام

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
دخترخالم طلسم سیاه بخت بسته داشت پیش یه دعانویس باطلش کرد البته دعانویس بودا نه ازایناکه فقط دنبال پ ...

کجا رفته؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
جالبه هر کی مجرده و تاپیک میزنه میگه طلسم گرفتن بختمو بستن اخه مگه مردم بیکارن هی برن بخت ببندن &nbs ...

بعضی وقتها خود شخص با کارایی که کرده باعث بخت بستگی خودش شده 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

طلسم وجود نداره  

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

مخ آبدیدت کنید و خرافات بذارید کنار

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
اون قدیم بود نه الان که همه به فکر خودشونن و وقت سر خاروندن ندارن کسی بیکاره بره دختر کس دیگه رو طلس ...

اتفاقا الان بیشتر شده 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
2706