2737
2734
عنوان

لطفا بیاین بهم بگین چی بگم

77 بازدید | 7 پست

سلام دوستان. من ۴ماه پیش به یکی از بستگان شوهرم لباس فروختم (قبلا مزون داشتم الان جمع کردم یه مقدار لباس خونه باقی موتده) حالا من به این خانوم حدوده یک تومن لباس فروختم از سه هفته پیش بهش میگم لازم دارم برام بریز امروز و فردا میکنه با هر زبونی ک میشد گفتم دیگه خسته شدم از گفتن.شما باشین چکار میکنین؟

بنظرم پول بده نیس بگو فلانی اگه تا فردا پس فردا نیاوردی لطفا بیار لباس رو مشتری شو دارم 

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرم پول بده نیس بگو فلانی اگه تا فردا پس فردا نیاوردی لطفا بیار لباس رو مشتری شو دارم 

اخه تا بهش میگم سریع میگه تا شب میریزم باز شب ک هیجی یک هفته بعدشم نمیریزه ادم انقد پررو

اخه تا بهش میگم سریع میگه تا شب میریزم باز شب ک هیجی یک هفته بعدشم نمیریزه ادم انقد پررو

انقدر زنگ بزن تو پر تر باش شبش رنگ بزن اگه دیدی دیگه خیلی رو داره همون بگو لباس پس بده همین الان مشتری هس

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
دیگه بهش پی ام نزنم ؟

من هر روز زنگ زدم عاصی شد پولمو داد 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2738