2733
2734
عنوان

چرا مردا اینجورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 62 پست
هر دفعه این تصمیم رو دارم ولی نمیفهمم دعوا دقیقا از کی شروع میشه ایندفعه هم قبل از اینکه اوضاع خیلی ...

گفته تو رو با بدی هات قبول کردم

معلومه نقطه ضعف چیزی داری پیشش

این حرفش بو دلرع

اگه نگیم و نخندیم🤷‍♀️پیاز میشیم میگندیم🤦‍♀️
وا  بنظرم تو باید جدا شی  این آدم روانیه کلا. ممکنه هی بدتر و بدترم بشه.  یا اینکه ی ...

نمیتونم به حرف راحته

خیلی دیوونست 

بدون من آب نمیتونه بخوره ولی خیلی پر رو دعوا بشه برم طلاق میگیره آشتی نمیکنه 

بچه هامو چیکار کنم؟! 

تازه خودشم وقتی خوبه دوست دارم

فقط از این اخلاق طلبکارش اذیتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من خودم اقا هستم گفتم ديگه نقطه ضعف شما رو پيدا كرده و سر شما خالى ميكنه

به نظرتون مردی که درست با آدم حرف نمیزنه و  باش حرف بزنی مسخره میکنه اون چشه؟😶

اگه نگیم و نخندیم🤷‍♀️پیاز میشیم میگندیم🤦‍♀️
2738
دقیقا عین شوهر من 😭 مامانت چیکار میکنه؟ 

تنها کاری که میکنه سکوته بعضی وقتهام که جواب بده دعوا خیلی اوج میگیره

کاربری سه نفره اس                                        دخترم  دوست دارم 😍😍😍 میشه واسه اینکه برم سر خونه زندگیم و یه نی نی  بیارم صلوات بفرستید😊😊😊   مامانت خیلی قرتیه😉😉😉  بابات خیلی خوشتیپع😈😈😈 اره عزیزم همه خوبن و جای تو خالی ست😢😢😢                   دختر عزیزم  تو تنها فرزند و بهترین دوست مامانت هستی😍😍😍😘😘😚😎😎😎😎
تو موضع ضعف قرار نده خودتو.. نزار فک کنه آویزونشی‌ ‌ .‌ ک بدتر جری میشه . جلوش قوی باش از حقت دفاع ک ...

چند دفعه اینکار رو کردم آخه حریفش نمیشم خیلی خره 

تا تهش میره

بعضی وقتا فکر میکنم اگه بخواد راحت خودشو میکشه

میترسم بچه هام بدبخت شن

نمیتونم به حرف راحته خیلی دیوونست  بدون من آب نمیتونه بخوره ولی خیلی پر رو دعوا بشه برم طلاق ...

عزیزم پس مجبوری بسازی دیگه.  البته این اخلاقو تاحدودی همه مردا دارن. بابای منم هیمنجوره هرچی میشه دوس نداره قبول کنه مقصره  البته بی‌منطق نیس وقتی بدونه کامل مقصره ساکت میمونه اصن چیزی نمیگه. ولی شوهرتو منطق نداره اصلا. این کارتو سخت میکنه. بنظرم تاحدی ک میتونی سکوت کن. بذار اینموقه ها هرچی میخاد بگه. ب کارای خونت مشغول شو  یاشرو کن حرف زدن با بچه هات. وقتی ببینه حناش رنگی نداره ساکت میشه

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
چند دفعه اینکار رو کردم آخه حریفش نمیشم خیلی خره  تا تهش میره بعضی وقتا فکر میکنم اگه بخواد ر ...

ای وای عزیزم. راضیش کن برید مشاوره. بگو ب هردومون کمک کنه که درست رفتار کنیم باهم . 

2706