2410
2553
عنوان

چرا مردا اینجورین؟

611 بازدید | 62 پست

وقتی اعصابش خورده روی سر من خالی میکنه همه کاری میکنه که به من ربطش بده

وقتی با من بی‌دلیل دعوا رو شروع میکنه و من ناراحت میشم بدون اینکه منم مثل خودش داد بزنم فقط جوابشو میدم میگه تو چقدر جواب بده شدی؟ 

وقتی هیچی نمیگم میگه داره تو دلت قند آب میشه که منو عصبانی کردی

در حالی که اصلا عصبانیتش از جای دیگه است و به من ربطی نداره

وقتی با آرامش و متین باهاش صحبت میکنم تا آرومش کنم میگه مثلا الان شما خیلی کارت درسته؟ یعنی میگی من بدم که عصبانی شدم؟ نخیر تو بدی که منو عصبانی کردی! 

کلا دیوونم کرده بخدا!!! 

اصلا هیچ راهی برام نذاشته! نمیدونم باید چه برخوردی کنم! 

وقتی حالش خوبه میگه من تو رو با تمام بدیهیات قبول کردم و دوست دارم اما خیلی بی ادبی! 

در حالی که مطمعنم هر کس دیگه جای من بود چهار تا میزاشت رو حرفاش جوابشو میداد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وا  بنظرم تو باید جدا شی  این آدم روانیه کلا. ممکنه هی بدتر و بدترم بشه.  یا اینکه ی مدتی ولش کن برو خونه بابات  بعداونم ک آشتی کردین هربار گیر داد بگو من حوصله دعوا ندارم  خونه بابام حداقل عصابم راحته میرم اونجا  هرموقه دیدی دیگه تو مغزت اتصالی نداری بگو بیام

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

شما به دل نگیر بابای من هم حتی وقتی که دعوا به مامانم ربطی نداره با مامانم دعوا میکنه

کاربری سه نفره اس                                        دخترم  دوست دارم 😍😍😍 میشه واسه اینکه برم سر خونه زندگیم و یه نی نی  بیارم صلوات بفرستید😊😊😊   مامانت خیلی قرتیه😉😉😉  بابات خیلی خوشتیپع😈😈😈 اره عزیزم همه خوبن و جای تو خالی ست😢😢😢                   دختر عزیزم  تو تنها فرزند و بهترین دوست مامانت هستی😍😍😍😘😘😚😎😎😎😎
2714
مظلوم گير اورده

وای دقیقا!!! 

تو خانواده جمعیتی بزرگ شده اونجا سر هم داد زدن طبیعیه من فقط یک برادر دارم هیچ وقت سرم داد نزدن با این حال هیچی بهش نمیگم چون میترسم ولم کنه بره اونم میدونه من از این میترسم هر کار دلش میخواد باهام میکنه

هروقت عصبی بود خاست دعوا کنه صحنه رو ترک کن کلا بدون هیچ حرفی

هر دفعه این تصمیم رو دارم ولی نمیفهمم دعوا دقیقا از کی شروع میشه ایندفعه هم قبل از اینکه اوضاع خیلی بد بشه پاشدم ولی خیلی ناراحتم خیلی اذیتم میکنه چیکار کنم؟! 😭

وای دقیقا!!!  تو خانواده جمعیتی بزرگ شده اونجا سر هم داد زدن طبیعیه من فقط یک برادر دارم هیچ و ...

تو موضع ضعف قرار نده خودتو.. نزار فک کنه آویزونشی‌ ‌ .‌ ک بدتر جری میشه . جلوش قوی باش از حقت دفاع کن . 

هر دفعه این تصمیم رو دارم ولی نمیفهمم دعوا دقیقا از کی شروع میشه ایندفعه هم قبل از اینکه اوضاع خیلی ...

از ی روانشناس کمک بگیر نتونستی بریی تلفنی

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
وای دقیقا!!!  تو خانواده جمعیتی بزرگ شده اونجا سر هم داد زدن طبیعیه من فقط یک برادر دارم هیچ و ...

من خودم اقا هستم گفتم ديگه نقطه ضعف شما رو پيدا كرده و سر شما خالى ميكنه

نه موندنى با لگد ميره نه رفتنى با خواهش
2706