2737
2734
عنوان

تصمیم به مجرد موندن

475 بازدید | 53 پست

بچها من 28 سالمه دیگه نزدیک 29 هستم - از نظر اخلاقی و رفتاری خیلی خاصم و به راحتی نمیتونم با کسی که شبیه من نیست کنار بیام تو این سال ها با خیلی ها اشنا شدم ولی واقعا نتونستم به عنوان همسر بپذیرمشون الان که به گذشته نگاه میکنم میبینم چقدر وقت الکی هدر دادم برای هیچی واقعا دیگه دلم نمیخاد حتی با کسی اشنا بشم - تصمیم گرفتم مجرد بمونم و برای همیشه تنها زندگی کنم - بنظرتون ممکنه بعدها پشیمون بشم در صورتی که واقعا و به هیچ وجه دلم ازدواج نمیخاد

نه تا یکی مثل خودت پیدا نکردی ازدواج نکن . خواهرشوهر من ۴۰سالشه مجرده درامد داره خونه و ماشین داره میگه تا کسی که به دلم نشینه واقعا قبول نمیکنم 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۲۳ سالمه و انگار همینم دقیقا.مطمعنم تا ۳۰ ازدواج نمی کنم،بعد از اونو نمی دونم

خیلی هم زندگی مجردیو دوست دارم

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2731
بنظرم پشیمون میشی بهرحال قطعا ادمایی هستن که ازشون خوشت بیاد مگر اینکه کلا از موجود پسر بیزار باشی

از موجود پسر بیزار نیستم کلا از همه بیزارم هیچکس رو دوست ندارم نمیخام دیگه وقت الکی هدر بدم

عزیزم اشکال نداره مجرد بشین مجردی خوبه که

کاربری سه نفره اس                                        دخترم  دوست دارم 😍😍😍 میشه واسه اینکه برم سر خونه زندگیم و یه نی نی  بیارم صلوات بفرستید😊😊😊   مامانت خیلی قرتیه😉😉😉  بابات خیلی خوشتیپع😈😈😈 اره عزیزم همه خوبن و جای تو خالی ست😢😢😢                   دختر عزیزم  تو تنها فرزند و بهترین دوست مامانت هستی😍😍😍😘😘😚😎😎😎😎
2738

نه به نظرم پشیمون نمیشی ، بعضی از افراد متاهل آرزوشونه ک جای شما باشن...اگر خودتون از وضعیتی که دارید رضایت دارید میتونید تا همیشه ادامه بدید...به تظر من تنها زندگی کردن خیلی بهتر از زندگی هست که به دلیل از بین بردن تنهایی اشتباه شکل گرفته😊🧡

دُختَرِ مَغرور💜MINA 💙 B❤
از موجود پسر بیزار نیستم کلا از همه بیزارم هیچکس رو دوست ندارم نمیخام دیگه وقت الکی هدر بدم

وقتی سنت بشه ۳۵ ۴۰ ۴۵

بنظرت تنها تو یه خونه زندکی کردن بهتره

یا اینکه یه بچه داشته باشی و یه همسر

تنهایی حوصله ادم سرمیره افسرده وعصبی میشه ادم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
خییییلی دیره  ۴۰

اره ولی خب میگه نمیخوام الکی ازدواج کنم موردای خوبی داشته ها که مطمینم برای خیلیاشون پشیمونه ولی الان که سنش بالاتر رفته میگه نمیخوام ازدواج الکی داشته باشم براش اخلاق و خونه و ماشین و درامد خیلی مهمه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

خب اگه یه موقع یه آدم خیلی خوب اومد تو زندگیت چی؟

به نظر من بذار همه چی طبق روال عادی طی بشه واسه ازدواجم هیچوقت دیر نیس 

در هر حال آدما جفت آفریده شدن

هر کسی بلاخره یه روز به نیمش میرسه 

تا قسمت و تقدیر چی باشه 

سن که بالا میره هم یه همدم نیاز هست

بلاخره یه روزم یکی میاد تو زندگی تو که از همه نظر ایده آل باشه 

اونوقت نمیتونی بگی ازدواج نمیکنم😊

یه دختر جیگولوی مهربون که عاشق حیوانات و طبیعت و یوگا و کتابه. با من بنفش باشین💜. خدای مهربونم بابت همه نعمتات شکر😍🙏
2706