2737
2734
عنوان

اون تاپیک ندا کانادایی یادتونه

121 بازدید | 3 پست

برا دکوراسیون زده بود هرچه سرچ میکنم پیداش نمیکنم. اگر داریدش بگید بهم اگرم نه شما جوتب بدید چرا رو گازش مایکرو بود هود نبود؟؟؟ یعنی میشه هود نباشه؟

الان دیگه هودا رو مخفی میزنن

مایکروفرم شاید دوست نداشته

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

اپارتمان قبلی من هم روگازم ماکروفر بود. زیر ماکروفرها خیلی هاش هود هست. اصلا اسم مدلشم هست over the range

عضو چالش بامدادخمار. گروه نارنجی.وزن شروع 79.5   هدف اول: 75   هدف دوم 70  هدف سوم 65  پیش به سوی هدف.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اپارتمان قبلی من هم روگازم ماکروفر بود. زیر ماکروفرها خیلی هاش هود هست. اصلا اسم مدلشم هست over the ...

وای ممنون این سوال منو کشت..

اونوقت من ماکرو بخاطر اشعه میترسم بخرم فرتوکار میخرم در آینده

2731