2737
2734
عنوان

چگونه یک عدد بیشعورباشیم

680 بازدید | 61 پست

پاهامون ک شستیم دمپاییها رو کناردیوارنذاریم ک خشک نشه نفربعدی پاش کرد اعصابش خردبشه. وقتی میریم حموم شیرو روحالت دوش بذاریم تا نفربعدی خیس آب بشه مخصوصااگه لباس تنشه. وقتی تلویزیون خاموش کردین صداشو تااخر زیادکنید ک نفربعد ک تلویزیونوروشن کرد سکته کنه از ترس. خخ.خب شوخی مردم ازین کارای لج دربیاردیگه جی بلدین. یا کسی باهاتون انجام داده

خداییش مغزم هنگ میکنه اسم های کاربری بعضیاتونو میبینم. ازکجامیارید اینارو.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه های جاری ام آدم میره دستشویی دستشویی میان تند تند در میزنن

عیدا کلافه میشم از دستشون 

بعد میایی بیرون در حالی که کوفتت شده میبینی کاری ندارن

اوایل فکر میکردم دستشویی دارن

بعدا فهمیدم مرض دارند

خودشون میرن دستشویی ایرانی ولی من که میرم توالت میان سلب آسایش کنن

😁

از کسی ک بچه نداره هی بپرسیم چرا بچه نمیاری مشکلی دارین😏 از دختر مجرد بپرسیم چرا ازدواح نمیکنی خاستگار نداری😏😏😏

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2738

به زور توقع داشته باشیم ضامن بانکی ما بشن

ببینیم خواهر یا مادرمون پاره پیاده میره سوارشون نکنیم

خواهبزرگتر یا برادر بزرگتر اوند داخل خونه هچنان لم بدیم و سلام نکنیم

بی موقع و بدون هماهنگی قبلی تماس بگیریم

بدون کسب اجازه پشت صاحب خانه که داره میره داخل اتاق خوابش بریم توی اتاق خواب اش

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨

کسی میره حموم من میرم شیر آب گرمو باز می کنم دوساعت کارامو میرسم اونم یخ میزنه😶😂😂😂😂❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2706