2726

شیرخشک و پوشک بخرم؟؟؟

پوشک مولفیکس دیدم ارزانه....

اونو بخرم، بده؟

بعد چ سایزیشو بخرم؟

و اینکه پول بدم بهتره؟ اخه میترسم پول بدم خرجه بچه ها نشه واقعا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشا.. ک خداقبول کنه ازت بنظرم خودت هرچی دوست داری بخری بهترازپوله. پوشک وشیرخشک عروسک کوچک یاماشین کوچک

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

واااییی چقد کارت خوبه😍عاشق این کارام خیلی از کمک کردن لذت میبرم 

حتمن اول مراجعه کن و بپرس به چی احتیاج دارن 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

من همیشه به این بچه ها فکر میکنم 🥺🥺چندروز پیش هم براشون بلیز شلوار کادو دادم ..اره همون شیرخشک و پوشک بگیر فقط زنگ بزن بپرس چ مارکی استفاده میکنن 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

برو از خودشون بپرس چیزایی که میخوانو به شیشه میچسبونن ... ما تابستون رفتیم گوشت و شیرخشک و تنقلات و پوشک و .... نیاز داشتن که با بابام اینا و خونواده شوهرم هر کدوم یه چیزی خریدیم بردیم دادیم بهشون 

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

طفلکی اینجور بچه ها .گناهشون چیه واقعا که رها میشن..اهمیت دادن بهشون بنظر من کار خداس مهری و لطف خدا نسبت به ما که محبتی بهشون بکنیم  

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم