2733
2734

سلام خانومااا یه چیزی خواستم بپرسم چندروز پیش با دوستم حرف زدم و بعدش فرداش دوباره زنگ زد ۲بار برنداشتم و پیامم داد نتونستم جواب بدم‌چون درگیر بودم فرداش زنگ زدم بانک و کار داشتم و داشتم با شوهرمم حرف میزدم که باردوم اشتباهی دستم رفت رو شماره همین دوستم برداشت و گفتم اهه سلام خوبی اشتباه گرفتم اونم گفت خیلی زنگت زدم دیروز و برنداشتی! منم گفتم نتونستم صحبت کنم و بعدا دوباره زنگت میزنم و قطع کردم وااای که شروع کرد پیام دادن چرا قطع کردی؟و واقعا که! ازت دلخورم و اون از دیروز که جوتب ندادی و انم از امروزت که تلفن قطع میکنی! منم گفتم نمیتونم حرف بزنم الانم اشتباه گرفتم زنگت میزنم نوشت برام  شعورتلفن حکم میکنه اگه به کسی زنگ زدی جواب نداد خودش بعدا زنگ برنه!بعدش اعصابم خورد شد ازش و ما یه دوست مشترک داریم که خیلی سرش شلوغه و کار میکنه البته کمی هم بی اعتنا از هر۱۰۰ تا تلفنمون یکیشو برمیداره منم به این دوستم شعورتلفنو یادبقیه دوستات بده که ۶ماه زنگشون میزنی برنمیدارم و گفتم زورت به اونها نمیرسه به من چیز میگی بعدم به من مبگه مودب باش یعنی چی بیتربیت میگی زورت نمیرسه به اونها!!! خیلی اعصابم خورد شد خداوکیلی حرف زشتیه من زدم زورت نمیرسه  بعد از حرف خودش یعنی بدتره که میگه شعورتلفن.   ضمنا دوستم پرروعه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم بنظرم حرفت زشت نبوده ولی کارت زشت بوده. بد نه بخاطر اینکه تلفنو قطع کردیا بخاطر اینکه قبلش که زنگ زده جواب ندادی..مگه یه زنگ چقدر وقت میبره. البته این نظر شخصی منه ممکنه اشتباه باشه.

لطفا برای حاجت روا شدنم ۱ صلوات بفرستین ممنون
2738
خب حق داره شعور حكم ميكنه ز ميزدي يا پيام ميدادي

همین دختری که حرف شعور میزنه خودش خیلی شعور داره همیشه زنگ میزنه به من بعد میگه شارژ ندارم یه زنگ بزن !!! یا میخواد بیاد خونمون برای تولد دخترم با پررویی و وقاحت تمام صدبااار میگه کیک بخر میگم کیک خودم درست میکنم میگه کیک خونگی فقط کیکهای خودمو میخورم !! و کیکهای مغازه دم خونمون فقط خوشمزه است از اونجا بخر  !!همیشه هم جواب تلفنشو دادم یه روز دوبار زنگ زد نتونستم جواب بدم حس دارم یه تخته عقلش کم داره

2706