2737
2734
عنوان

دانشگاه هاروارد بهم ایمیل زده

6458 بازدید | 86 پست

دو ماه قبل خود دانشگاه هاراورد بهم ایمیل زد گف یه کنفرانس بین المللیه شرکت کن منم چون پدرومادرم اجازه ندادن بی خیال شدم اصن ثبت نام نکردم

چند روز بعدش دبیرعلمی کنفرانس اقای جیمز بروکمن بهم ایمیل زد گف شرکت کن صندلی های جلو هم برات رزرو می کنیم اگه سوالی هم داشتی اینم شماره تماسو ایمیلمه و من مجبور شدم باز هم بی تفاوت رد شم از کنارش

الان دیدم ایندفعه یکی از اعضای هیئت علمی هاروارد اقای آرتور بروکس ایمیل داده که جلسه ای درمورد صورت های مالی داریم حضوری شرکت کن

بچها من دارم دیووووونه میشم وقتی می بینم قراره از این هدف زندگیم که تحصیل توی یکی از دانشگاه های تراز اول دنیا بوده باید دست بکشم

من کشورمو دوس دارم هییییچ جایی رو به کشورم اولویت نمیدم واااااقعا اگه برم بر می گردم به کشورم ولی مامان بابام اجازه نمیدن😭😭😭😭

این هیچ ربطی به بحث سیاسی نداره لطفا بحثو به سیاسی نکشونید😐😐😐 و توهین هم نکنید😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شب غذای سنگین خوردی

الهی،گاهی،نگاهی،خدایا خواسته دلم رو براورده کن مصلحتم توش قرار بده،یا فاطمه زهرا ،چادرت را بتکان روزی ما را برسان،خداجونم میدونم که تا عید زیر این امضامو امضا میکنی،و من دوباره و هزاره باره به الرحمن الراحمین بودنت اطمینان پیدا میکنم.

برو خوشبحالت اینده ات تضمین می شع

کاربری سه نفره اس                                        دخترم  دوست دارم 😍😍😍 میشه واسه اینکه برم سر خونه زندگیم و یه نی نی  بیارم صلوات بفرستید😊😊😊   مامانت خیلی قرتیه😉😉😉  بابات خیلی خوشتیپع😈😈😈 اره عزیزم همه خوبن و جای تو خالی ست😢😢😢                   دختر عزیزم  تو تنها فرزند و بهترین دوست مامانت هستی😍😍😍😘😘😚😎😎😎😎
2738

😐😐😐😑😑

خدایا ،                                                                  حرام کن بر دل های ما اندوه دنیا را                                                                                                      برای کشف اقیانوس های جدید ، باید جرئت ترک ساحل را داشت ؛ این دنیا ، دنیای تغییر است نع        تقدیر .

کله صبحی خالی نبند 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

رشته تحصیلیتون چیه؟ 

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
2706