2733
2734
عنوان

از امروز به مدت سه چهار ماه میریم خونه مادر شوهرم خیلی دلشوره دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 33 پست
میدونم  جلو اونا اصلا به روی خودم نمیارم برعکس میگم کلی بهم خوش میگذره اما دلم یجوریه 🥺💔😭

شاید چون اولین باره میخای دور شی این حسو داری

بدشم کم کم خودتو عادت بده که وقتی عروس شدی رفتی خونه خودت دور میشی از خونوادت دیگه گلم

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید چون اولین باره میخای دور شی این حسو داری بدشم کم کم خودتو عادت بده که وقتی عروس شدی رفتی خونه ...

اره سعی مو میکنم

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
خوب وقتی شوهرتو انتخاب میکردی به این ‌‌‌‌‌‌‌چیزا هم فکر میکردی

اخه یهویی گفت میریم من اصلا امادگیشو نداشتم 

دیروز صبح گفت ببینیم چی میشه بعد از ظهرش گفت میریم

امروز صبح گفت تا من بیام همه چیزارو جمع کن ک ظهر قرار حرکت کنیم

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2731
اخه یهویی گفت میریم من اصلا امادگیشو نداشتم  دیروز صبح گفت ببینیم چی میشه بعد از ظهرش گفت میری ...

خب حالا چرا قراره با هم زندگی کنید؟ نمیشه ی خونه دوطبقه بگیرید  ک حداقل توی یک خونه نباشید.

آدم با مامان خودشم به مشکل میخوره

2738
قبل ازدواج این چیزا رو نگفتید  یا بعد ازدواج کار همسرتون تغییر کرد ؟

قبل ازدواج ی اتفاقی افتاد ک شوهرم اومد پیش من

من الان قلبم نمیدونم چرا درد میکنه بی دلیل دلشوره دارم 🥺

خب حالا چرا قراره با هم زندگی کنید؟ نمیشه ی خونه دوطبقه بگیرید  ک حداقل توی یک خونه نباشید. آد ...

نمیدونم بخدا چی بگم بهش

من میگم چن وقتی صبر کنم اگه مامانش خیلی اذیتم میکرد بهش بگم بلکه ی کاری کنه

عزیزم قبلا این شرایط نمیدونستی . ؟؟؟چرا فقط شوهرت داره تصمیم میگیره . مگه مادرش کسی نداره که باید با ...

میدونستیم عزیزم خیلی یهویی شد کارش

میگه من نمیتونم اونجا باشم و مادرم اینا پیشم نباشن

مگه کار شوهرت رو قبلا نمی دونستی؟

میدونستم 

جوشکار 

اینجا چون کار دیگه نیس گفت میرم اونجا 

کاش راهی بود قبول نمی کردی سعی کن باهاشون شوخی خنده کم . حرف هم کم. دلسوزی اصلا. کمک کردن. در حد یک ...

ولی میخوام با سیاست باشم پیش شون چیکار کنم؟ 

2706