2733
2734

بچه چهار ساعت راه تا خونه مادر شوهرم

خیلی دلشوره دارم 

خیلی وابسته خانواده ما هستم چیکار کنم دلم میخواد زار زار گریه کنم 🥺💔😭

یجوری دلداری بدید

شوهرم میگه دوباره میایم اما فک نکنم بیاد 

فک کنم بخاطر اینکه من راضی بشم میگه دوباره میاین

😭💔🥺

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب چرا میری

کار شوهرم اونجاس

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

من که یه کوچه بین خونه مامانمو مادرشوهرمه دلم تنگ میشد دلم میخاس زودتر برگردم خونمون 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
برا چی خونه مادرشوهر اخه

شوهرم کارش اونجاس 🥺

اخی غریبی واقعا سخته ☹️

خیلی🥺😭💔

2738
من که یه کوچه بین خونه مامانمو مادرشوهرمه دلم تنگ میشد دلم میخاس زودتر برگردم خونمون 

وای میدونم 

اینقد حالم بده ولی به روی خودم نمیارم 😭😭😭😭💔

کار شوهرم اونجاس

سعی کن خونه اونا نری بگو خونه اجاره کنه دوری و دوستی بهتره ...غربت و میشه تحمل کرد ولی ..

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
عزیزم یه مدت برو ببین چجوریه اگه مشکلی با خانوادش نداشته باشی بمون 

میدونم مادر شوهرم اذیتم میکنه 🥺💔

سعی کن خونه اونا نری بگو خونه اجاره کنه دوری و دوستی بهتره ...غربت و میشه تحمل کرد ولی ..

نمیشه عزیزم شوهرم گفت اگه خونه دیگه ای هم بگیریم مادرمو میبریم 🥺

وای میدونم  اینقد حالم بده ولی به روی خودم نمیارم 😭😭😭😭💔

عزیزم هرچی به این مسئله فک کنی بدتره

سعی کن به جنبه های خوبش فک کنی به اینکه ممکنه کلی خوش بگذره

میتونی تماس تصویری بگیری با خونوادت صحبت کنین 

هدیه بخری واسشون 

هرچی ناراحت باشی و گریه کنی بنده خدا مامان بابات دلشون خون میشه تا برگردی شب و روزشون گریه و غصه خوردنه با خودشون میگن حتمن اونجا اذیتش میکنن که دخترمون اینقد ناراحته دوس نداره بره

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
عزیزم هرچی به این مسئله فک کنی بدتره سعی کن به جنبه های خوبش فک کنی به اینکه ممکنه کلی خوش بگذره م ...

میدونم 

جلو اونا اصلا به روی خودم نمیارم برعکس میگم کلی بهم خوش میگذره

اما دلم یجوریه 🥺💔😭

2706