عنوان

دماغم کیپه

638 بازدید | 29 پست

نمیتونم راحت نفس بکشم از دیشبه چند بار پا شدم از خواب پریدم ...داشتم خفه میشدم ...نمی‌دونم چ‌مرگشه موقع خواب مخصوصا ...کامل انگار بسته میشه ...خالی ام هست ولی نمی‌دونم چرا اینطوریه ...آب نمک ریختم تو سوراخ بینیم خوب نشد ی قطره هم دارم ریختم انگار ن انگار 

..دوس دارم بخوابم خسته م نمیتونم با این وضع ...چیکا کنم؟!

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم اینطوری ام

کاربری سه نفره اس                                        دخترم  دوست دارم 😍😍😍 میشه واسه اینکه برم سر خونه زندگیم و یه نی نی  بیارم صلوات بفرستید😊😊😊   مامانت خیلی قرتیه😉😉😉  بابات خیلی خوشتیپع😈😈😈 اره عزیزم همه خوبن و جای تو خالی ست😢😢😢                   دختر عزیزم  تو تنها فرزند و بهترین دوست مامانت هستی😍😍😍😘😘😚😎😎😎😎
بارداری ؟

ن عزیزم 

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
پولیپ شاید داری

نمی‌دونم ...سه سال پیش عمل بینی داشتم 

اگه ویکس داری بزن با سوراخ بینیت بازمیشه اگه نداری ام برو داروخونه قطره بگیر

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...

من هم به سختی نفس می کشم

کاربری سه نفره اس                                        دخترم  دوست دارم 😍😍😍 میشه واسه اینکه برم سر خونه زندگیم و یه نی نی  بیارم صلوات بفرستید😊😊😊   مامانت خیلی قرتیه😉😉😉  بابات خیلی خوشتیپع😈😈😈 اره عزیزم همه خوبن و جای تو خالی ست😢😢😢                   دختر عزیزم  تو تنها فرزند و بهترین دوست مامانت هستی😍😍😍😘😘😚😎😎😎😎
زمستون که میشه بخاطر خشکی هوا اینجوری میشه از داروخونه قلم بینی بخر فوری باز میکنه عالیه

استفاده کردم تاثیر نداشت ...آخره آخره بینیم گیره خالی ام هست ...نمی‌دونم مشکل چیه 

وای من ک پدرم دراومد مریض شدم حس بویایی ندارم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
قطره های مخصوص هست بخر اسپری کن تو دماغت وقتی میگیره.بیشتر بخاطر خشکی هوای زمستونه،خونتونو مرطوب نگه ...

ممنون گلم

2706