2737
2734
عنوان

توماکروفر میشه کیک پخت ؟

355 بازدید | 54 پست

تنظیماتش چطوره بلد نیستم باهاش کار کنم .برا پخت کیک مناسبه؟

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

عکس بفرس ازش آره باباع مایکروویو خوبه میشه باهاش کار کرد اگه بلد باشی

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عکس بفرس ازش آره باباع مایکروویو خوبه میشه باهاش کار کرد اگه بلد باشی

الان میفرستم

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
2738
اره چرا نشه دفترچه نداره نگاه کنی؟

داره ..نمیدونم چی ب چیه همش انگلیسی نوشته

داره ..نمیدونم چی ب چیه همش انگلیسی نوشته

با ترنسلیت میتونی ترجمه ش کنی یه قسمت عکس داره نتت روشن باشه بگیری روی مایکروویو قشنگ کلماتشو برات ترجمه میکنه

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...
با ترنسلیت میتونی ترجمه ش کنی یه قسمت عکس داره نتت روشن باشه بگیری روی مایکروویو قشنگ کلماتشو برات ت ...

نرم افزار؟

یکم با دکمه هاش کار کنی میفهمی فک نکنم سخت باشه 

درجه اینارو نمیدونم چجور تنظیم میشه ..

2706