2733
2734
عنوان

راه حل کف سر چرب من

| مشاهده متن کامل بحث + 36917 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😅😅منم وقتی ازدواج کردم همسرم استفاده میکرد منم دیگه از اون استفاده کردم دیدم چقد خوبه دیگه بسته ...

دقیقا عین من :)

حیف دریر کشفش کردم! حجمش هم نسبت به قیمتش عالیهه

بوش که میمیرم براش 

یه برند ایرانی پیدا شد شامپوش درست درمون باشهه تا این تحریما تموم شهه من که عشقم شامپو الپاسین بود که الان شده ۳۰۰ تومن😳

2738
من ریزش مو دارم .اما کف سرم ب شدت خشکه .و موهام بعد یک روز چرب میشه .ایا شامپوی برای من هست با این ب ...

ضد شوره موی خشک مدل سیکلوزینک

نظرات دیجیکالا رو هم بخون اینو فقط پیدا کردم سرچ کنی میاد

دوست داشتین راه حلشو بگم 

سلام خواهر وقت شما بخیر . خواهر من هم مشکل کف سر چربی که شما داشتین رو دارم . میشه خواهر لطفا راهنماییم کنین که شما چه کار کردین که خداروشکر بهتر شدین ؟

تا اینکه خیلی شانسی شامپو اویدرم مخصورص شوره سر رو گرفتم رنگش آبیه ! نوشته ضد خارش. سرمم همیشه میخا ...

منم شرایط شما رو دارم و سالیان سال درگیر خارش پوست سر و چربی کف سر و موی خشک هستم جوری که بیشتر موهام ریخته و چندین ساله که پی درمانم و درمان نشده الان که داشتم تو گروه های مختلف میچرخیدم و خدا رو صدا میکردم که چرا این همه سال با این بیماری درگیرم به پست شما برخوردم برام دعا کنید که از اینیکی جواب بگیرم منم دعاتون میکنم انشاءالله خدا بهتون خیر دنیا و آخرت  رو بده که خیلی از ماها با این بیماری دست و پنجه نرم میکنیم و خداوند شما رو وسیله خیری برای ما قرار داده

2706