2733
2734
عنوان

نمیدونم زندگیم چی میشه

350 بازدید | 33 پست

نامزدم خیلی دوستم داره ولی من نمیدونم زندگی باهاش چی میشه یک جوریه از من هشت سال بزرگتره خیلی دوسش دارم ولی همش برای من برنامه ریزی میکنه مثلا میگه بعد ازدواج بیرون کار نکن از خونه پروژه بگیر.همش دوست داره همه کارها با رضایت اون باشه.من احساس عجیبی دارم وقتی یکم ناراحت میشم سریع خودشو جمع میکنه ومیزاره مطابق میل من پیش بره ولی یک جوریم ایا اینا طبیعیه

سلااااااااااام😍😍 اگر ازبهم ریختگی کمدو کشوت  خسته و کلافه شدی حتماب پیج ما سربزن🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😍برای همیشه ازاین بهم ریختگی راحت میشی فقط کافیه فالو کنی🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🔥https://www.instagram.com/p/CKALbUysiNE/?igshid=1aaal3xtlw6dp

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داره دوران خر از پل گذروندن رو میگذرونه

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2728
2738
یعنی چی .چی کار باید بکنم.من هم ادم خودرایی هستم ذاتاو زیاد کسی به پرو پام بپیچه داغونش میکنم

ینی فعلا باهات خوب رفتار می‌کنه بعد از ازدواج خود واقعیشو نشون میده

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
خب شوهرته دیگه زن و شوهر با مشورت هم کاری می‌کنند و زندگی رو اداره می‌کنند. مرد هم مدیریت خانواده رو ...

نمیدونم میزنم تو پرش خیلی ناراحت میشه از طرفی زیاد دخالت میکنه

یعنی چی .چی کار باید بکنم.من هم ادم خودرایی هستم ذاتاو زیاد کسی به پرو پام بپیچه داغونش میکنم

خودرایی بذارکنار دلبری یاد بگیر جلو مردا فقط همین فاز جواب میده نه غرور و خودرایی...

از الان بهش بگو که اگه خواستم بیرونم کار کنم حق مخالفت نداری،چون بعد ازدواج میبینن راه پیش و پس ندار ...

خیلی مهربونه وقتی میبینه ناراحت شدم سریع کوتاه میاد اخلاقشه یک جورایی

2706