2726
عنوان

عاشق استادمم

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 40 پست
دراخواستو قبول کن

نمیتونم .ممنون

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی فالو کردن لایک و مسیج رو درخواست می دونید ؟ یکم جنبه رو بالا ببرید یکی تکاتون کنه یا فالو کنه مع ...

بعید می‌دونم تاپیکمو خونده باشی 

گفتم یکی و فالو کرده چون پیجش بسته است نمی‌دونم کیه 

خودمو نگفتم ک

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
2728
استاد😢 از کلمه استاد حالم بهم میخوره😢 الانم اووقم میگیره 😔

چراااا 

گفتنش تو سایت عمومی خوب نیست برا خودمم که شده...

اییییی . 

منم ب کلمه استاد آلرژی پیدا کردم 😪

برای خودت ارزش قائل باش نذار احساسات جلوی عقل و منطقت رو بگیره. دیگه اگه میتونی وواجب نیست پیام نده یا پیامی داد دیر جواب بده. بهش فکر نکن تا کمتر ضربه بخوری

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان
برای خودت ارزش قائل باش نذار احساسات جلوی عقل و منطقت رو بگیره. دیگه اگه میتونی وواجب نیست پیام نده ...

اوهوم می‌خوام همین کارو کنم ....  با این کارام خیلی خودمو کوچیک کردم جلوش ... خااااک تو سرم🙌

اونی که بهش می گفتم استاد ضربه ای بهم زد هروقت یادش میوفتم گریه میکنم روحیم خورد شده

خیلی عوضی ان استاد جماعت ... ب من ک ثابت شد 

اوهوم می‌خوام همین کارو کنم ....   با این کارام خیلی خودمو کوچیک کردم جلوش ... خااااک تو س ...

گل به سرت عزیزم

عوضش الان برات تجربه میشه که راحت به هر بی سرو پایی دل نبدی که با احساساتت بازی کنه 

حتی اگه بعدا تمایل یا رفتاری ازش دیدی دیگه بهش محل نذار بی اهمیت از کنارش رد شو تا دوباره اذیت نشی و بفهمه کسی نیست و برات ارزشی نداره

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان
ازین حرصم میگیره تو آموزشگاه خوب بود خیر سرش بهم توجه میکرد از وقتی رفتههههه اصلن ...  فکنم فق ...

خب بعضیا تو دنیای مجازی فرق میکنن با واقعیتشون

البته چون داستان رو کامل توضیح نمیدی من متوجه نمیشم چرا اینکارو میکنه

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐

نخ میداد طناب میداد

رفتارش خاص بود بامن اینا همش الکیه مگر اینکه بیاد جلو بگه خوشم اومده از شما و بیا باهم یه رابطه رو شروع کنیم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706