2726
عنوان

شکلک خواهرشوهرم 🙄🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 1214 بازدید | 112 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا میذارن آزاد بچرخه؟

این باید بستری باشه

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2728
ی اخخخخمی بهش بکن ب..شاشه توخودش

اهان ،صبح ک دوباره کارشو تکرار کرد ی جوری نگاش میکنم ب خودش تر بزنه ، یا ی جوری حالی مادرشوهرم میکنم ک بدم میاد ازش اون خودش میره بهش تذکر میده 

چجوری مثلا یهو زل بزنم بهش ؟ شکلکاشو چیکارکنم؟اونم بگو چجوری؟میخوام بفهمه فهمیدم 

اولا که اگه بچه ست مثلا سیزده چهارده سال ولش کن حالیش نیست اما اگه بزرگتر باشه مستقیم نگاش میکنم میگم هنوز بزرگ نشدی دست از میمون بازی برداری. ادا خودتو در میاری یا مشکل روانی داری بگم ببرنت دکتر. مستقیم ب رین بهش که دیگه بار آخرش باشه

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
محل ک نذاشتم ولی اولش شکلک میاد بعدا من خودمو میزنم ب ندیدن .میسوزه  حرصش میگیره بعدا شروع میک ...

عین تو خندید بگو زهر مار . من باشم اشک اینجور آدما رو در میارم

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2706