2726
عنوان

دارم سکته میکنم از ترس

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 46 پست

چه جالب همه کشور طوفانی شده.منم از صدای باد شدید رفتم تو تراس ببینم لباس نباشه که باد ببره. خودمم باد داشت میبرد🤣🤣🤣 سریع پریدم تو خونه. ولی ترس نداره که باحالم هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای کاش اینجا طوفان و زلزله و باد میاد 😭😭😭 

گودزیلا هم حمله کنه 😐🍫

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2728
چه جالب همه کشور طوفانی شده.منم از صدای باد شدید رفتم تو تراس ببینم لباس نباشه که باد ببره. خودمم با ...

واااای خوب شد گفتی برم لباس هارو جمع کنم 

الان برادرم ک طبقه پایینه اومد بالا میگه این چیه دیگه 😣😂

چه جالب همه کشور طوفانی شده.منم از صدای باد شدید رفتم تو تراس ببینم لباس نباشه که باد ببره. خودمم با ...

آره خیلی هیجانیه😁

منم رفتم گلدونام بیارم از تراس نزدیک بود بدتر همه رو بندازم بشکونم😂 

مثل ما بدبخت نیستی حتما.چون شمال هستیم و انگار شیشه ها میخواد بشکنه ازشدت باد.بعد شوهرمم نیست بعد ماه آخر حامله هم باشی.برق هم قطعه دسشویی نمیشه رفت دسشویی هم بیرونه باید تو حموم بکنم از ترسم

کجا ؟ 

بندرعباس🤒

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
مثل ما بدبخت نیستی حتما.چون شمال هستیم و انگار شیشه ها میخواد بشکنه ازشدت باد.بعد شوهرمم نیست بعد ما ...

وای  دستشویی بیرون اونم تو طوفان😮و برق هم قطعه. یا خدا نه دیگه در این حد خدایی سخته. تازه باردارم باشی😮😮

مثل ما بدبخت نیستی حتما.چون شمال هستیم و انگار شیشه ها میخواد بشکنه ازشدت باد.بعد شوهرمم نیست بعد ما ...

اخی 

منم شمالم کجایی شما فک کنم یه شهر باشیم 

چون افتضاحه اینجا دقیقا میخواد پنجره کنده شه از جاش 

منم بخاطر ترسم بیدارم نمیتونم بخوابم.۳بیدار شدم ۵خوابم اومد قشنگ رفتم تو خواب بعد دو دقیقه با صدای و ...

من از آدما بیشتر از طبیعت  میترسم.من ب ترساتونم حسودی میشه😭💔 

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2706