2703
2553

من این ترم داشتم. تو یه گروه که فقط دانشجوها بودند، دو تا از بچه ها سر اینکه پیام ها زیاده (بعد امتحان بود و آخرش بچه ها داشتن در مورد این که این درس بدرد ازدواجمون می خوره یا نه حرف می زدن و شوخی می کردن)دعواشون شد. بچه ها گفتن لفت بدید. اون دوتا گفتن شما ها فقط به فکر شوهر کردنید😶 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره مگه فک کردی مختلطه😶

اره بخاطر همین میخواستم تا مجازیه بردارم که حضوری شد مجبور نباشم کلاسشو با پسرا تحمل کنم ولی الان که همه دخترن چرا بازم میگی مجازی بهتره؟😅

2456
اره بخاطر همین میخواستم تا مجازیه بردارم که حضوری شد مجبور نباشم کلاسشو با پسرا تحمل کنم ولی الان که ...

🤣🤣🤣مگه لس آنجلسه که مختلط باشه ولی کلا اینجور کلاسا تیکه داره

ولی خیلی لشه حاج خانم 

بردار تموم بشه بره 

برای ما دختر و پسر جدا بود ولی بازم از حجم مسخره بازی دانشجو ها چیزی کم نکرده بود😂

یادش بخیر استادش یه پیرمردی بود از اون بی حیاها هر چرت و پرتی میگفت ،،گیر میداد گاهی شما ها چرا ازدواج نمکنید😐😑😂

والا من ترم اخر سال ۹۳ پاس کردم.دانش خانواده و جمیعیت راجع ب فرزند اوری و ای چیزا بود اگه اشتباه نکنم.مثل قبلا نبود ک وارد مسائل جنسی بشه مثل روش های جلوگیری و ای چیزا.کلا ی درس عادی بود 

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
2714

ما ترم ۱ داشتیم

سر کلاسش میرفتیم call of duty بازی میکردیم یا میخوابیدیم

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک