2726
قبل از عمل چه چیزایی رو بررسی میکنن؟مثلا عفونت و ... هم بررسی میشه؟

اگه داشته باشی که خودت باید بگی

دکتر من اول معاینه کرد بعد ازمایش خون که گروه خونی تیروئید و از این چیزا بود

اتفاقا منم با شما هم نظرم  و پیج شون رو به خاطر زیاده روی انفالو کردم  ولی تو این مورد خ ...

مثلا لابیای بزرگ حتی مشکل ایجاد میکنه تو ارضا شدن خانوما

ولی اینو اصلا هیچکس بهش توجه نمیکنه

همه فک میکنن فقط جنبه زیبایی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نمونده یه پماد بعدش داد که زدم عین روز اولش شد درد نداره واسه من دو تا گره مونده بود قیچی کرد اص ...

ببخشید عزیزم بعد دستشویی رفتن با دستمال توالت هم خودمو خشک کنم ؟یا فقط همون سشوار 

2728
اگه داشته باشی که خودت باید بگی دکتر من اول معاینه کرد بعد ازمایش خون که گروه خونی تیروئید و از این ...

ممنون عزیزم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
ببخشید عزیزم بعد دستشویی رفتن با دستمال توالت هم خودمو خشک کنم ؟یا فقط همون سشوار 

من اول با دستمال خشک میکردم خودم میدیدم نم ابو میگرفتم بعدش با گوش پاک کن اگه رو بخیه ابی بود که نمیشد با دستمال خشک کردو تمیز میکردم بعدش سشوار بعد یه گازوازلینه رو بخیه بعدش یه گازاستریل

من اول با دستمال خشک میکردم خودم میدیدم نم ابو میگرفتم بعدش با گوش پاک کن اگه رو بخیه ابی بود که نمی ...

خیلی ممنونم عزیزم 

❤❤❤❤ ببخشید خیلی سوال میپرسم اما واقعا از عفونت میترسم 😑

دردش زیاد نیست عزیزم ۴_۵ تا امپول بی حسی زدن که فقط دو تای اولی درد داشت اما قابل تحمله 

اوکی عزیزم  ان شاالله ک بزودی  خوب خوب بشی

بعضیهارونمیشه قانع کرد باید ب نفهمیشون احترام  گذاشت 🙂😏
2706