2703
2553
عنوان

ادرارنوزاد

114 بازدید | 29 پست

سلام دخترم الان ۴ونیم ماه شه احساس میکنم ادرارش کم شده.وقتی ازپوشک بازش میکنم نیم ساعت بازه وتواین نیم ساعت جیش نمیکنه اصلا.این طبیطیه یانه؟شبا تاصبح هم زیاددیش نمیکنه تو پوشکش.الانم فک کنم ۱۰روزی میشه شکمش کارنکرده.

خدایاشکرت که در هشتمین سالگرد ازدواجمون بهترین هدیه تو بهمون دادی.خدایا پشت وپناه دخترقشنگم .باش.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

باخودم فک میکنم نکنه ادرارش کم شده خدایی نکرده مشکل کلیه داشته باشه!!!

خدایاشکرت که در هشتمین سالگرد ازدواجمون بهترین هدیه تو بهمون دادی.خدایا پشت وپناه دخترقشنگم .باش.  
2714

بنظرم شیر،کم میخوره...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

یعنی نگران نباشم.آخه تواین روزای کرونایی نمیخوام برم تومحیط دکتر واینجورجاها

خب چیکارکنم شیربیشتربخوره.الان یه چندروزیه اینطوری شده.قبلنا شبازودبه زود واسه شیرش بیدلرمیشدزیادهم میخورد.ولی درطول روزهم خیلی کم میخورد

چیزی که میدی میخوره گوشد میشه میچسبه به تنش. بچه منم  همینطور بود

یعنی همینطوری دفع مدفعوش دیربه دیربود؟واینکه کاری نمیکردی که مدفوع کنه؟

خوراکش چیه؟ مادر شوهرم میگفت  گوشت میشه میچسبه به تنش خودم که خیلی نگران بودم

فقط شیرخودم میخوره

2706