2410
2553

فارغ از شوخی الکی استرس ندین خوابمون نمی‌بره😂

🧿لطفا برای خوشبختی و حاجت‌رواییم دعا کنید یا صلوات یا انرژی بفرستید منم به یاد کسایی که یادمن هستم💕🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی شده..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2720

مشکلمون اینکه جوری تربیتمون کردن ک پیروزیمونو فک میکنیم ترس داره 

وقتی امام زمان عج بیاد مرده ها هم از،خوشحالی ب دیدن همدیگه میرن و تبریک میگن اونقدررر برکت و راحتی و اسایش و خوشبختی میاد

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
چی شده..

میگن چون همه‌جا باد و بارونه میخواد زلزله بیاد و قیامت بشه و... 

🧿لطفا برای خوشبختی و حاجت‌رواییم دعا کنید یا صلوات یا انرژی بفرستید منم به یاد کسایی که یادمن هستم💕🧿
2714
مشکلمون اینکه جوری تربیتمون کردن ک پیروزیمونو فک میکنیم ترس داره  وقتی امام زمان عج بیاد مرده ...

دقیقا 🤦🏻‍♀️ 

آقا من میخوام پنجره رو باز کنم عکس بگیرم میترسم باد منو ببره جدا دستم میلرزه نمیتونم بازش کنم

من که قندیل بستم نمی‌تونم تکون بخورم

میگن چون همه‌جا باد و بارونه میخواد زلزله بیاد و قیامت بشه و... 

والا ما که اینجا نه برف داریم نه بارون فاضلابا زدن بیرون افتضاح اونوقت میگن از بارونه🤭

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔
2706