2733
2734
عنوان

پسر همکلاسی عاشقم شد!

1827 بازدید | 23 پست

سلام. من تازه عضو سایت شدم. از آشنایی باهاتون خوشوقتم. ازتون یه خواهشی دارم که کمکم کنید

من حدودا ۵ سال پیش بود که مشغول درس خوندن بودم که سر و کله یه پسر تو زندگیم باز شد. که همکلاسیم بود، خیلی اصرار کرد و کلی حرف زد تا قانع شدم جوابشو بدم. کم کم این حرف زدنا بیشتر شد تا اینکه چون به گفته خودش همونی بودم که مدنظرش بود، رابطمون جدی شد چون قصدش ازدواج بود و منو به خانواده ش هم معرفی کرده بود. این چند سال باهمه سختی هاش گذشت تا اینکه رفت سربازی. الانم سربازی تقریبا ۷_۸ ماه از سربازیش مونده. ولی یه مشکل داره که هر دفعه خواستم بهم بزنم مانع شد و با کلی خواهش منو راضی به موندن کرد‌. مشکل اینه من باید همه وقتمو با ایشون تنظیم کنم. یعنی وقتی یکم دیر جواب بدم عصبانی میشه و بهم شک می‌کنه که چرا دیر جواب دادی چرا آنلاین بودی. مدام دنبال چک کردن منه. یعنی بعد چند سال هنوز براش عادی نشده. میگه اندازه چشام بهت اعتماد دارم ولی وقتی دیر جوابش رو بدم به دلش بد میفته. میگه میترسم ازم بگیرنت. یه مشکل دیگه هم داره اینکه وقتی بحثمون سر همین حرفا بالا میکشه گاهی بهم فحش بد میده. حتی فحش خواهر مادر هم بهم داده. هربار که بهم زدم باهاش به غلط کردن انداخته خودشو تا بخشیدم. میگه دست خودم نیست خودمم ناراحت میشم اگه تو عصبانیت چیزی بهت میگم. ولی من بارها بهش گفتم من اذیت میشم و نمیتونم کنار بیام. حتی الآنم که سربازی اگه دو دفعه زنگ بزنه دیر جوابشو بدم گمون بد میبره. آخرین بحثمون هم سر همین بود و بحث بالا کشید فحش داد منم بهش گفتم دیگه هرچی بینمون بود تمومه. باز زنگ زد جوابشو ندادم. ولی اینم بگم خیلی منو دوست داره از دوست داشتن زیاد داره منو اذیت میکنه و نمی‌فهمه. انقدر دوسم داره که هروقت کسی چیزی بهم گفته همه جوره طرفمو گرفته. موقع ناراحتیام سنگ صبورمه. خیلی هم مهربونه ولی اون اخلاقای بد رو هم داره. نمیدونم چیکار کنم. میترسم انقدر صبر کردم تهش بد بشه. من نمی‌خوام برای آینده م ریسک کنم. از طرفی رابطمون هم طولانی شده

خواهش میکنم اگه کمکی میتونید کوتاهی نکنید براتون دعا میکنم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من تمومش کن

اخلاق تا آخر عمر عوض نمیشه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2728

عضویتت مبارک  

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             

تو یه کتاب مشاوره ی ازدواج نوشته بود افرادی که مشکلات روحی دارن رو تا زمانی که خوب نشدن هرگز نپذیرید زمانی بپذیرید باهاشون ازدواج کنید که روان شناس از نظر سلامت تاییدش کرده باشه 

ایشون قطعا سالم نیست شک نکن 

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

من مث دوست شما هستم...شوهرم خیلی صبوره ولی...تحمل میکنه و دیگه شناخته اخلاقم رو...وحشتناک هم دوسش دازم

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2738

دوتا مشكل بزرگ داره

اولي شكاك بودن

دومي اينكه نميتونه عصبانيتش رو كنترل كنه

واقعيت اينه هر كدوم به تنهايي ميتونن زندگيت رو خراب كنن

اينده نگر باش

فك كن نه ميزاره بري بيرون نه ميزاره سركار بري نه باشگاه 

حالا فرض كنيم خودت كنار اومدي بعدها بچه دار ميشي همين مشكلات رو دخترت تجربه ميكنه تازه خيلي بيشتر چون تو يه خونه با حو متشنج بزرگ ميشه و...

تو مثل بوي نم خاك بعد باروني♥️
دوتا مشكل بزرگ داره اولي شكاك بودن دومي اينكه نميتونه عصبانيتش رو كنترل كنه واقعيت اينه هر كدوم ب ...

ممنون از جوابت، ولی نه برای سرکار رفتن مشکلی نداره چون الانم شاغلم بهم اعتماد داره. ولی اگه مثلا دو سه بار پشت سرهم  یکم دیر جوابشو بدم اون حس شک میاد سراغش. این طبیعیه؟؟ 

من مث دوست شما هستم...شوهرم خیلی صبوره ولی...تحمل میکنه و دیگه شناخته اخلاقم رو...وحشتناک هم دوسش دا ...

من هم صبورم. ولی دیگه سختم شده از طرفی هم خیلی دوسم داره نمیدونم چیکار کنم

ممنون مهربون

فدات

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
ممنون از جوابت، ولی نه برای سرکار رفتن مشکلی نداره چون الانم شاغلم بهم اعتماد داره. ولی اگه مثلا دو ...

نه نيست

ببين اينجور مريضي ها (پارانوييد )

و نداشتن كنترل تكانه با افزايش سن بدتر هم ميشن 

ازدواج عاقلانه اي نيست حتي با وجود مراجعه به مشاور

تو مثل بوي نم خاك بعد باروني♥️
2706