2737
2734
عنوان

یه اقایی تحدیدم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2453 بازدید | 148 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آیدیهاتو اگه داره عوض کن.اصلا نترس بابا هیچکاری نمیتونه بکنه.بلاکش کن و خططم عوض کن هم آیدیهاتو

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

عزیزم شما باید به مادرتون جریان بگید خودتونم گفتید ایشون تشویق کردن شما رو برید اون سایت پس از این بابت نگران نباشین و تمام تهدید هایی که اون آقا کردن رو نشون پلیس فتا بدین ، اشتباه کردین هم شما هم مادرتون پس جلوی ضرر بگیرید 

موفق باشی 

2738
اب توی جمجمه جمع میشه و با دستگاهی بیرون میکشن

خب اینکه دست خودت نیس ولش کن منم مامانم خیلی بیشعوره بعضی موقع ها خیلی حرفا میزنه که نمیخام بگم از بیشعوری و اعصبانیته البته به بدترین شکل جوابشو میدم  

ولش من عزیزم پسره رو بلاک کن آیدیتو عوض کن بعد کاربریتو‌ پاک کن تلگرامتو پاک کن اگه تونستی هم خطتت رو در بیار بنداز دور بگو یکی دیگه برات بخرن 

اره بخدا گف برو شاید کسی گرفتت

واااای ولش بابا روانیه اصلا نرو سراغش تنها واسه خودت صب تا شب بشین تو اتاق فیلم ببین اصلا نرو پیشش 

عزیزم منم تو زندگیم هیچ پسری نیست و نبوده حالا ینی برم تو این سن خودمو بذارم به حراج واسه ازدواج مگه الکیه شوهر مگه نمیبینی چقدر این زنا تو سایت شوهراشون میزنن و اذیتشون میکنن و تجاوز بهشون میکنن و با زنای دیگه رابطه دارن مگه اینارو نمیبینی مگه شوهر الکیه 

2706